Asteriastraat 27
5047RM Tilburg · Bedrijventerrein Vossenberg West IINiet te koop
Kerncijfers
36 jaar nieuwer dan de Tilburg-mediaan (1977).
Dit adres staat niet als woning geregistreerd
Volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG) heeft Asteriastraat 27 als gebruiksdoel bedrijfsruimte. Daarom berekenen we hier geen woningwaarde: er is geen WOZ-waarde voor een woning en vergelijkbare woningverkopen zeggen niets over dit adres. De bekende feiten over het pand staan wel op deze pagina.
Laatst bijgewerkt: 20 oktober 2026
Asteriastraat 27, 5047 RM Tilburg: appartement, gebouwd in 2013.
Appartement (geschat), aan Asteriastraat 27 in Tilburg (5047RM), gebouwd in 2013.
Beeld & locatie
Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.
Luchtfoto van Asteriastraat 27
*Vierkante schatting uit oppervlak. Werkelijke vorm kan afwijken.
Donkere omtrek = gebouwomtrek (BAG-pand). Gestippelde lijn = kadastraal perceel. Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).
Kadastrale kaart van Asteriastraat 27
De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.
Overzichtskaart van Asteriastraat 27
Overzichtskaart met de positie van Asteriastraat 27 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.
Buurt — Bedrijventerrein Vossenberg West II
Deze woning staat in de buurt Bedrijventerrein Vossenberg West II (wijk Bedrijventerrein Vossenberg) in Tilburg. Tilburg is een gemeente in Noord-Brabant met een mix van historische lintbebouwing, naoorlogse uitbreidingswijken en recent toegevoegde nieuwbouw. De woningmarkt in Tilburg kenmerkt zich door relatief veel grondgebonden woningen en een actieve doorstroming.
Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Asteriastraat en omgeving
Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.
Vergelijkbare woningen in de buurt
Specialisten voor dit adres
Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.
Veelgestelde vragen over Asteriastraat 27
- In welk jaar is Asteriastraat 27 gebouwd?
- Asteriastraat 27 is gebouwd in 2013.
- Welk energielabel heeft Asteriastraat 27?
- Voor Asteriastraat 27 is geen geregistreerd energielabel bekend in EP-Online. Een definitief label moet bij verkoop worden vastgesteld door een gecertificeerd adviseur.
- In welke buurt ligt Asteriastraat 27?
- Asteriastraat 27 ligt in de buurt Bedrijventerrein Vossenberg West II in de wijk Bedrijventerrein Vossenberg in Tilburg.
Krijg nieuw aanbod in Tilburg als eerste
Pre-Funda: zie woningen in Tilburg vóórdat ze te koop staan
Particulieren bieden hun woning eerst exclusief aan via TillyWoont. Schrijf je gratis in en ontvang nieuw aanbod als eerste — direct contact met de eigenaar, geen makelaar.