Broekhovenseweg 153

5021LD Tilburg · Broekhoven II WestNiet te koop

In één oogopslag

Kerncijfers

Met 88 m² is deze woning 5% groter dan het straatgemiddelde (84 m²) en 72 jaar ouder dan de Tilburg-mediaan (1977).

WOZ-waarde
€ 288.000
Oppervlak
88 m²
Bouwjaar
1905
Type (afgeleid)
hoekwoning
Energielabel
F

Is uw woning al klaar voor de verkoop?

Maak een paar foto’s, stel uw vragen en ontdek wat u nu al kunt doen om beter te verkopen — en wat u gerust kunt laten. Gratis, in 3 minuten.

Bijvoorbeeld:

  • “Moet ik mijn keuken nog opknappen voor de verkoop?”
  • “Is mijn woonkamer te vol voor de foto’s?”
  • “Wat levert meer op: schilderen of de tuin aanpakken?”
  • “Wat kan ik beter laten zoals het is?”
Start de gratis check

Wat is Broekhovenseweg 153 waard?

+12% t.o.v. Broekhoven II West

Indicatieve waarde

€ 336.000

Onderkant range

€ 309.000

Bovenkant range

€ 363.000

De geschatte marktwaarde van Broekhovenseweg 153 in Tilburg ligt tussen € 309.000 en € 363.000, met een puntschatting van € 336.000. Deze indicatie combineert de geïndexeerde WOZ-waarde (€ 307.584 per 1 januari 2025) met 10 vergelijkbare woningen in het aanbod in Tilburg (mediaan vraagprijs € 3.823 per m²). Vertrouwen: hoog.

Bandbreedte op basis van geïndexeerde WOZ-waarde en 10 vergelijkbare woningen in Tilburg. Hoe rekenen wij?

WOZ-waarde (basis)€ 288.000 · peildatum 1 januari 2025
WOZ geïndexeerd naar nu€ 307.584 · factor 1.068 (cbs_pbk_q1_2026)
Vergelijkbaar aanbod10 woningen in Tilburg
Mediaan prijs per m²€ 3.823/m²
Spreiding vergelijkbare verkopen (p25–p75)€ 304.651 – € 364.542
Weging in hybride waarde0% WOZ · 100% vergelijkbaar aanbod
Vertrouwen indicatiehoog

Bron: Waarderingskamer (WOZ), Kadaster, CBS prijsindex bestaande koopwoningen en actueel woningaanbod. Indicatie aanname conditie: goed (gemiddeld onderhouden, geen renovatie). Geen taxatie.

Verfijn met jouw onderhoudsstaat

Waardeontwikkeling & WOZ-historie

De historische WOZ-waarden en geregistreerde verkopen van Broekhovenseweg 153. WOZ-waarden hebben een eigen peildatum en zijn niet hetzelfde als de actuele marktwaarde.

WOZ-historie

De WOZ-waarde per m² (€ 3.273) ligt 19% onder het straatgemiddelde (€ 4.050). Sinds 2014 is de waarde gestegen met 76%.

WOZ-ontwikkeling
€ 288.000
+75.6%

Bron: Waarderingskamer (WOZ).

Blijf op de hoogte van Broekhovenseweg 153

Ontvang een seintje bij een geregistreerde koopsom in de straat, een nieuwe WOZ-waarde of een wijziging op dit adres.

Gratis · Alleen bij echte wijzigingen · Altijd met één klik af te melden

Woon je op Broekhovenseweg 153?

Bevestig je adres en krijg je eigen woningoverzicht: waardeverloop, verkopen in de straat, belangstelling en energie.


Verdieping

Wat levert verduurzamen mij op voor Broekhovenseweg 153?

Label F is minder energiezuinig voor woningen uit bouwperiode 1900-1910. Geldig tot 2036.

Energielabel

F
Geregistreerd: 24 februari 2026
Geldig tot: 3 februari 2036
Bron: EP-online (RVO)
Schil-Check

Klopt dit beeld van Broekhovenseweg 153?

We schatten de staat op basis van bouwjaar 1905 en label F. Pas aan wat je weet; de pakketten rekenen direct mee. Alle bedragen zijn indicaties.

1 · Jouw woning nu

  • Zonnepanelen0

2 · Kies een verbeterpakket

De zwakste plekken eerst: beste verhouding tussen kosten en effect.

Zeker doen

  • Gevel/spouw isoleren€ 1.900
  • Vloer isoleren€ 2.300
  • Plat dak isoleren€ 1.600
  • Schuin dak isoleren€ 5.300
  • Ramen begane grond: HR++ glas€ 3.000
  • Ramen verdieping: HR++ glas€ 2.300

Optioneel

Subtotaal
€ 17.700 – € 25.000
ISDE-subsidie (indicatie)
− € 3.050
Totaal
€ 14.650 – € 21.950
NuStraks
EnergielabelFA
Energiekosten / jr€ 3.910€ 1.330
Gas / jr2.300 m³990 m³
Stroom / jr2.650 kWh2.650 kWh
Eigen opwek / jr0 kWh3.400 kWh
CO₂ / jr4.980 kg1.750 kg

Indicatie met een vereenvoudigd rekenmodel en gemiddelde prijzen (gas € 1,35/m³, stroom € 0,30/kWh). ISDE: volle tarieven bij twee of meer isolatiemaatregelen, anders de helft. Financieren kan bijvoorbeeld via het Nationaal Warmtefonds.

3 · Hoe wil je verder?

Betaald
Mijn Energieplan

Persoonlijk rapport voor dit adres

€ 14,95 € 59

Bestel Energieplan
Gratis
Begeleiding aanvragen

Eén partij helpt met advies, subsidie en uitvoering

Aanvraag € 0 · vrijblijvend

Uitvoering is niet gratis; kosten spreek je vooraf af met de partij.

Je score verbeterenF → A · € 14.650+
Verduurzamingsplan

Investering, besparing en waardestijging

Indicatie op basis van het geregistreerde label F, het woonoppervlak en vergelijkbare woningen. De lokale specialist bepaalt het definitieve bedrag na een woningbezoek.

1

Wat wil je bereiken met je woning?

Kies eerst één wens — dan zie je direct wat dat voor Broekhovenseweg 153 betekent.

2

Dit betekent het voor jouw woning

3

Hoe wil je verder?

Na je keuze: zelf inzicht met Mijn Energieplan, of gratis complete begeleiding aanvragen.

FA
labelsprong
Investering
€ 20.700 – € 47.300
vóór subsidie
Besparing
€ 2.630 – € 4.940
per jaar
Terugverdientijd
± 9 jaar
korter met ISDE-subsidie
Indicatieve waardestijging (Ecowaarde): +7.5–12.5% ≈ € 25.000 – € 42.000. Hoe werkt dit?

Labelsprong stap voor stap

Bekijk alle maatregelen, subsidies en de slimste volgorde

Alle maatregelen voor deze woning

MaatregelInvesteringBesparing/jrTerugverdientijdLabel
Spouwmuurisolatiein indicatie naar A€ 1.500 – € 3.000€ 350 – € 600± 4,7 jaar± 1 stap
Dakisolatiein indicatie naar A€ 3.500 – € 7.000€ 400 – € 750± 9,1 jaar± 1 stap
HR++/HR+++ glasin indicatie naar A€ 2.900 – € 8.800€ 180 – € 440± 18,9 jaar± 1 stap
Vloerisolatiein indicatie naar A€ 1.800 – € 3.500€ 300 – € 550± 6,2 jaar± 0.5 stap
Zonnepanelenin indicatie naar A€ 4.500 – € 9.000€ 800 – € 1.400± 6,1 jaar± 1 stap
Warmtepompin indicatie naar A€ 6.500 – € 16.000€ 600 – € 1.200± 12,5 jaar± 1.5 stap
Thuisbatterij€ 4.000 – € 8.000€ 200 – € 600± 15 jaargeen labelstap

Begin hier: de slimste volgorde

Eerst de schil isoleren, dan zelf stroom opwekken, daarna pas de verwarming vervangen. Een goed geïsoleerde woning heeft een kleinere (goedkopere) warmtepomp nodig en houdt de opgewekte warmte vast.

1. Schil: isoleren
Spouwmuurisolatie · Dakisolatie · HR++/HR+++ glas · Vloerisolatie
2. Opwek: zelf stroom maken
Zonnepanelen · Thuisbatterij
3. Installatie: verwarmen
Warmtepomp

Bedragen zijn indicatieve marktschattingen voor vergelijkbare woningen, geen offerte. Werkelijke kosten, besparing en labelsprong volgen uit een opname en offerte ter plekke.

Laatst bijgewerkt: 13 oktober 2026

Broekhovenseweg 153, 5021 LD Tilburg: hoekwoning, gebouwd in 1905, 88 m² woonoppervlak.

Hoekwoning (geschat), aan Broekhovenseweg 153 in Tilburg (5021LD), gebouwd in 1905. De woning heeft 88 m² woon­oppervlak. De WOZ-waarde steeg van € 164.000 (2014) naar € 288.000 (2025), een toename van 76%. Energielabel F is geldig tot 2036.

WOONT Woningwaarde

Wil je precies weten wat Broekhovenseweg 153 waard is?

Modelwaarde met betrouwbaarheidsklasse, bandbreedte en recente Kadaster-verkopen uit de buurt. Binnen minuten, € 14,95 (normaal € 59).

Bekijk mijn woningwaarde

Verdieping

Lokale woonlasten

Je woonlasten bestaan naast je hypotheek ook uit heffingen, energie en verzekeringen.


Verdieping

Beeld & locatie

Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.

Luchtfoto van Broekhovenseweg 153

Luchtfoto van Broekhovenseweg 153 (PDOK)
Luchtfoto · PDOK (25 cm)
Gebouwvorm
9 × 9 m
voetafdruk*
3.0 m
hoogte
schuin
dak

*Vierkante schatting uit oppervlak. Werkelijke vorm kan afwijken.

Donkere omtrek = gebouwomtrek (BAG-pand). Gestippelde lijn = kadastraal perceel. Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).

Kadastrale kaart van Broekhovenseweg 153

De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.

Overzichtskaart van Broekhovenseweg 153

Overzichtskaart met de positie van Broekhovenseweg 153 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.


Verdieping

Buurt — Broekhoven II West

Deze woning staat in de buurt Broekhoven II West (wijk Broekhoven) in Tilburg. Tilburg is een gemeente in Noord-Brabant met een mix van historische lintbebouwing, naoorlogse uitbreidingswijken en recent toegevoegde nieuwbouw. De woningmarkt in Tilburg kenmerkt zich door relatief veel grondgebonden woningen en een actieve doorstroming.

Aantal woningen
829
Gem. WOZ-waarde
€ 256.993
Peildatum 1 januari 2025
WOZ per m²
€ 3.540
Gratis maandupdate

Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Broekhovenseweg en omgeving

Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.


Verder verkennen

Vergelijkbare woningen in de buurt


Actueel

Wat er verandert rond dit adres

Veranderingen in de Broekhovenseweg en op dit adres in de afgelopen 90 dagen.


Verder verkennen

Specialisten voor dit adres

Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.


Verder verkennen

Veelgestelde vragen over Broekhovenseweg 153

Wat is de WOZ-waarde van Broekhovenseweg 153?
De WOZ-waarde van Broekhovenseweg 153 is € 288.000 (peildatum 2025). Dat komt neer op € 3.273 per m².
Hoe groot is Broekhovenseweg 153?
Broekhovenseweg 153 heeft een woon­oppervlak van 88 m².
In welk jaar is Broekhovenseweg 153 gebouwd?
Broekhovenseweg 153 is gebouwd in 1905. Dat is 52 jaar ouder dan het gemiddelde in deze straat (1957).
Welk energielabel heeft Broekhovenseweg 153?
Broekhovenseweg 153 heeft energielabel F (geldig tot 2036).
In welke buurt ligt Broekhovenseweg 153?
Broekhovenseweg 153 ligt in de buurt Broekhoven II West in de wijk Broekhoven in Tilburg.
Wat is de geschatte verkoopwaarde van Broekhovenseweg 153?
De indicatieve verkoopwaarde van Broekhovenseweg 153 ligt rond de € 336.000. De bandbreedte ligt tussen € 309.000 en € 363.000. De meest recente WOZ-waarde is € 288.000. Dit is geen taxatie; de werkelijke prijs hangt af van staat, vraag en aanbod.
Hoe heeft de waarde van Broekhovenseweg 153 zich ontwikkeld?
De WOZ-waarde van Broekhovenseweg 153 ging van € 164.000 (2014) naar € 288.000 (2025), een stijging van 76%.
Hoeveel stijgt de waarde van Broekhovenseweg 153 met een beter energielabel?
Van label F naar C levert gemiddeld 8-12% waardestijging op; voor Broekhovenseweg 153 is dat indicatief € 27.000 tot € 40.500. De werkelijke stijging hangt af van de uitgevoerde maatregelen en de markt.
Hoe kan ik Broekhovenseweg 153 verduurzamen?
Voor Broekhovenseweg 153 (bouwjaar 1905) met label F liggen vooral na-isolatie van spouw, dak en vloer, een (hybride) warmtepomp voor de hand. Kosten, besparing en subsidies verschillen per maatregel; een energieadviseur kan dit per woning doorrekenen.
Waarom verschilt de WOZ-waarde van Broekhovenseweg 153 van de verkoopwaarde?
De WOZ-waarde (€ 288.000, peildatum 2025) is een belastingwaarde op een vaste peildatum. De indicatieve verkoopwaarde van € 336.000 houdt ook rekening met recente verkopen en het aanbod in de buurt en ligt 17% hoger. Geen van beide is een taxatie.
Hoe lang is het energielabel van Broekhovenseweg 153 nog geldig?
Het geregistreerde label F van Broekhovenseweg 153 is geldig tot 3 februari 2036. Een energielabel is 10 jaar geldig; na verduurzaming kan een nieuw label een betere klasse opleveren.

Niets missen

Krijg nieuw aanbod in Tilburg als eerste

Pre-Funda · exclusief · als eerste

Pre-Funda: zie woningen in Tilburg vóórdat ze te koop staan

Particulieren bieden hun woning eerst exclusief aan via TillyWoont. Schrijf je gratis in en ontvang nieuw aanbod als eerste — direct contact met de eigenaar, geen makelaar.

100% gratis Direct of wekelijks Met 1 klik uitschrijven
Activeer gratis Pre-Funda