Eduard Meijerslaan 71

5042MN Tilburg · WestermarktNiet te koop

In één oogopslag

Kerncijfers

Met 79 m² is deze woning 10% kleiner dan het straatgemiddelde (88 m²) en 13 jaar ouder dan de Tilburg-mediaan (1975).

WOZ-waarde
€ 292.000
Oppervlak
79 m²
Bouwjaar
1962
Type (afgeleid)
hoekwoning
Energielabel
—

Wat is Eduard Meijerslaan 71 waard?

-4% t.o.v. Westermarkt

Indicatieve waarde

€ 322.000

Onderkant range

€ 306.000

Bovenkant range

€ 338.000

De geschatte marktwaarde van Eduard Meijerslaan 71 in Tilburg ligt tussen € 306.000 en € 338.000, met een puntschatting van € 322.000. Deze indicatie combineert de geïndexeerde WOZ-waarde (€ 311.856 per 1 januari 2025) met de WOZ van 10 gelijke woningen in postcode 5042 en 10 vergelijkbare woningen in het aanbod in Tilburg (ruim gezocht) (mediaan vraagprijs € 3.946 per m²). Vertrouwen: hoog.

Bandbreedte op basis van geïndexeerde WOZ-waarde en 10 vergelijkbare woningen in Tilburg (ruim gezocht). Hoe rekenen wij?

WOZ-waarde (basis)€ 292.000 · peildatum 1 januari 2025
WOZ geïndexeerd naar nu€ 311.856 · factor 1.068 (cbs_pbk_q1_2026)
WOZ van gelijke woningen10 woningen in postcode 5042
Vergelijkbaar aanbod10 woningen in Tilburg (ruim gezocht)
Mediaan prijs per m²€ 3.946/m²
Spreiding vergelijkbare verkopen (p25–p75)€ 293.163 – € 341.559
Weging in hybride waarde60% WOZ · 40% vergelijkbaar aanbod
Vertrouwen indicatiehoog

Bron: Waarderingskamer (WOZ), Kadaster, CBS prijsindex bestaande koopwoningen en actueel woningaanbod. Indicatie aanname conditie: goed (gemiddeld onderhouden, geen renovatie). Geen taxatie.

Verfijn met jouw onderhoudsstaat
In WOONT Woningwaarde
  • Waarde met bandbreedte
  • Betrouwbaarheid van de schatting
  • Vergelijkbare verkopen in de buurt
Bekijk wat je krijgt · € 59€ 14,95

Waardeontwikkeling & WOZ-historie

De historische WOZ-waarden en geregistreerde verkopen van Eduard Meijerslaan 71. WOZ-waarden hebben een eigen peildatum en zijn niet hetzelfde als de actuele marktwaarde.

WOZ-historie

De WOZ-waarde per m² (€ 3.696) ligt 9% boven het straatgemiddelde (€ 3.397). Sinds 2014 is de waarde gestegen met 110%.

WOZ-ontwikkeling
€ 292.000
+110.1%

Bron: Waarderingskamer (WOZ).

WOONT Woningwaarde

Wil je dit nauwkeuriger laten uitwerken?

Modelwaarde met betrouwbaarheidsklasse, bandbreedte en recente Kadaster-verkopen uit de buurt. € 14,95 (normaal € 59).

Bekijk mijn woningwaarde

Verdieping

Wat levert verduurzamen mij op voor Eduard Meijerslaan 71?

Energielabel

Geen geregistreerd label bij EP-online. Bij verkoop laat de eigenaar een definitief label opstellen door een EP-adviseur.

In Mijn Energieplan
  • Haalbaar label na maatregelen
  • Kosten en subsidies per stap
  • Besparing per jaar
Bekijk wat je krijgt · € 59€ 14,95
Schil-Check

Klopt dit beeld van Eduard Meijerslaan 71?

We schatten de staat op basis van bouwjaar 1962. Dak- en geveloppervlak zijn geschat uit het woonoppervlak. Pas aan wat je weet; de pakketten rekenen direct mee. Alle bedragen zijn indicaties.

1 · Jouw woning nu

  • Zonnepanelen0

2 · Kies een verbeterpakket

De zwakste plekken eerst: beste verhouding tussen kosten en effect.

Zeker doen

  • Gevel/spouw isoleren€ 1.800
  • Vloer isoleren€ 2.100
  • Plat dak isoleren€ 1.500
  • Schuin dak isoleren€ 4.700
  • Ramen begane grond: HR++ glas€ 2.600
  • Ramen verdieping: HR++ glas€ 2.000

Optioneel

Subtotaal
€ 16.300 – € 23.000
ISDE-subsidie (indicatie)
− € 2.700
Totaal
€ 13.600 – € 20.300
NuStraks
EnergielabelEA++
Energiekosten / jr€ 3.600€ 1.230
Gas / jr2.090 m³910 m³
Stroom / jr2.620 kWh2.620 kWh
Eigen opwek / jr0 kWh3.400 kWh
CO₂ / jr4.580 kg1.620 kg

Indicatie met een vereenvoudigd rekenmodel en gemiddelde prijzen (gas € 1,35/m³, stroom € 0,30/kWh). ISDE: volle tarieven bij twee of meer isolatiemaatregelen, anders de helft. Financieren kan bijvoorbeeld via het Nationaal Warmtefonds.

3 · Hoe wil je verder?

Betaald
Mijn Energieplan

Persoonlijk rapport voor dit adres

€ 14,95 € 59

Bestel Energieplan
Gratis
Begeleiding aanvragen

Eén partij helpt met advies, subsidie en uitvoering

Aanvraag € 0 · vrijblijvend

Uitvoering is niet gratis; kosten spreek je vooraf af met de partij.

Je score verbeterenE → A++ · € 13.600+
Verduurzamingsplan

Investering, besparing en waardestijging

Indicatie op basis van het bouwjaar (er is geen geregistreerd energielabel), het woonoppervlak en vergelijkbare woningen. De lokale specialist bepaalt het definitieve bedrag na een woningbezoek.

1

Wat wil je bereiken met je woning?

Kies eerst één wens — dan zie je direct wat dat voor Eduard Meijerslaan 71 betekent.

2

Dit betekent het voor jouw woning

3

Hoe wil je verder?

Na je keuze: zelf inzicht met Mijn Energieplan, of gratis complete begeleiding aanvragen.

EA
startlabel geschat
Investering
€ 12.700 – € 25.000
vóór subsidie
Besparing
€ 1.950 – € 3.450
per jaar
Terugverdientijd
± 7 jaar
korter met ISDE-subsidie
Indicatieve waardestijging (Ecowaarde): +6–10% ≈ € 19.500 – € 32.000. Hoe werkt dit?

Labelsprong stap voor stap

Bekijk alle maatregelen, subsidies en de slimste volgorde

Alle maatregelen voor deze woning

MaatregelInvesteringBesparing/jrTerugverdientijdLabel
Spouwmuurisolatiein indicatie naar A€ 2.200 – € 4.000€ 500 – € 800± 4,8 jaar± 1 stap
Dakisolatiein indicatie naar A€ 3.500 – € 7.000€ 450 – € 800± 8,4 jaar± 1 stap
HR++/HR+++ glasin indicatie naar A€ 2.500 – € 5.000€ 200 – € 450± 11,5 jaar± 1 stap
Vloerisolatie€ 1.000 – € 2.300€ 130 – € 260± 8,5 jaar± 0.5 stap
Zonnepanelenin indicatie naar A€ 4.500 – € 9.000€ 800 – € 1.400± 6,1 jaar± 1 stap
Warmtepomp€ 6.500 – € 16.000€ 600 – € 1.200± 12,5 jaar± 1.5 stap
Thuisbatterij€ 4.000 – € 8.000€ 200 – € 600± 15 jaargeen labelstap

Begin hier: de slimste volgorde

Eerst de schil isoleren, dan zelf stroom opwekken, daarna pas de verwarming vervangen. Een goed geïsoleerde woning heeft een kleinere (goedkopere) warmtepomp nodig en houdt de opgewekte warmte vast.

1. Schil: isoleren
Spouwmuurisolatie · Dakisolatie · HR++/HR+++ glas · Vloerisolatie
2. Opwek: zelf stroom maken
Zonnepanelen · Thuisbatterij
3. Installatie: verwarmen
Warmtepomp

Bedragen zijn indicatieve marktschattingen voor vergelijkbare woningen, geen offerte. Werkelijke kosten, besparing en labelsprong volgen uit een opname en offerte ter plekke.

Woon je op Eduard Meijerslaan 71? Claim je woning gratis

Alleen voor bewoners, na bevestiging van je adres:

  • Hoeveel mensen jouw woning bekeken, en hoeveel kopers een woning zoals de jouwe zoeken
  • Je eigen woningdossier: bewaar alles van deze pagina en vul het aan met je verbouwingen
  • Als je wilt: meldingen bij een nieuwe waarde-indicatie en woningen die te koop komen of verkocht zijn in je buurt

Indicatie nu: € 306.000 – € 338.000 · een schatting, geen taxatie

Blijf op de hoogte van Eduard Meijerslaan 71

Ontvang een seintje bij een geregistreerde koopsom in de straat, een nieuwe WOZ-waarde of een wijziging op dit adres.

Gratis · Alleen bij echte wijzigingen · Altijd met één klik af te melden

Laatst bijgewerkt: 23 oktober 2026

Eduard Meijerslaan 71, 5042 MN Tilburg: hoekwoning, gebouwd in 1962, 79 m² woonoppervlak.

Hoekwoning (geschat), aan Eduard Meijerslaan 71 in Tilburg (5042MN), gebouwd in 1962. De woning heeft 79 m² woon­oppervlak. De WOZ-waarde steeg van € 139.000 (2014) naar € 292.000 (2025), een toename van 110%.

Hulp van lokale specialisten


Verdieping

Lokale woonlasten

Je woonlasten bestaan naast je hypotheek ook uit heffingen, energie en verzekeringen.

Jouw volgende woning in Tilburg?
Sta klaar voor nieuw Pre-Funda-aanbod. Ontvang gratis bericht zodra een verkoopstart bekend is.
Meld je gratis aan

Verdieping

Beeld & locatie

Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.

Luchtfoto van Eduard Meijerslaan 71

Luchtfoto van Eduard Meijerslaan 71 (PDOK)
Luchtfoto · PDOK (25 cm)
Gebouwvorm
7 × 7 m
voetafdruk*
3.0 m
hoogte
schuin
dak

*Vierkante schatting uit oppervlak. Werkelijke vorm kan afwijken.

Donkere omtrek = gebouwomtrek (BAG-pand). Gestippelde lijn = kadastraal perceel. Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).

Kadastrale kaart van Eduard Meijerslaan 71

De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.

Overzichtskaart van Eduard Meijerslaan 71

Overzichtskaart met de positie van Eduard Meijerslaan 71 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.


Verdieping

Buurt — Westermarkt

Deze woning staat in de buurt Westermarkt (wijk Het Zand) in Tilburg. Tilburg is een gemeente in Noord-Brabant met een mix van historische lintbebouwing, naoorlogse uitbreidingswijken en recent toegevoegde nieuwbouw. De woningmarkt in Tilburg kenmerkt zich door relatief veel grondgebonden woningen en een actieve doorstroming.

Aantal woningen
708
Gem. WOZ-waarde
€ 303.163
Peildatum 1 januari 2025
WOZ per m²
€ 2.774
Gratis maandupdate

Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Eduard Meijerslaan en omgeving

Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.


Verder verkennen

Vergelijkbare woningen in de buurt


Actueel

Wat er verandert rond dit adres

Veranderingen in de Eduard Meijerslaan en op dit adres in de afgelopen 90 dagen.

  • Eduard Meijerslaan 1
    Nieuw te koop aangeboden
    4 oktober 2026
  • Eduard Meijerslaan 17
    Nieuw te koop aangeboden
    3 oktober 2026
  • Eduard Meijerslaan 71
    Nieuwe WOZ-waarde peiljaar 2025: +15,9% t.o.v. vorig jaar
    1 januari 2026

Vergeleken met de straat

Met 79 m² is deze woning ongeveer even groot als de meeste woningen aan Eduard Meijerslaan (79–130 m²).

Bouwjaar 1962; alle woningen aan Eduard Meijerslaan zijn in 1962 gebouwd.

De geregistreerde energielabels aan Eduard Meijerslaan lopen van C tot G, meestal D.

Op basis van 42 adressen in de straat. Bronnen: BAG en EP-online.


Verder verkennen

Specialisten voor dit adres

Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.


Verder verkennen

Veelgestelde vragen over Eduard Meijerslaan 71

Wat is de WOZ-waarde van Eduard Meijerslaan 71?
De WOZ-waarde van Eduard Meijerslaan 71 is € 292.000 (peildatum 2025). Dat komt neer op € 3.696 per m².
Hoe groot is Eduard Meijerslaan 71?
Eduard Meijerslaan 71 heeft een woon­oppervlak van 79 m².
In welk jaar is Eduard Meijerslaan 71 gebouwd?
Eduard Meijerslaan 71 is gebouwd in 1962. Dat is 0 jaar nieuwer dan het gemiddelde in deze straat (1962).
Welk energielabel heeft Eduard Meijerslaan 71?
Voor Eduard Meijerslaan 71 is geen geregistreerd energielabel bekend in EP-Online. Een definitief label moet bij verkoop worden vastgesteld door een gecertificeerd adviseur.
In welke buurt ligt Eduard Meijerslaan 71?
Eduard Meijerslaan 71 ligt in de buurt Westermarkt in de wijk Het Zand in Tilburg.
Wat is de geschatte verkoopwaarde van Eduard Meijerslaan 71?
De indicatieve verkoopwaarde van Eduard Meijerslaan 71 ligt rond de € 322.000. De bandbreedte ligt tussen € 306.000 en € 338.000. De meest recente WOZ-waarde is € 292.000. Dit is geen taxatie; de werkelijke prijs hangt af van staat, vraag en aanbod.
Hoe heeft de waarde van Eduard Meijerslaan 71 zich ontwikkeld?
De WOZ-waarde van Eduard Meijerslaan 71 ging van € 139.000 (2014) naar € 292.000 (2025), een stijging van 110%.
Hoe kan ik Eduard Meijerslaan 71 verduurzamen?
Voor Eduard Meijerslaan 71 (bouwjaar 1962) liggen vooral na-isolatie van spouw, dak en vloer voor de hand. Kosten, besparing en subsidies verschillen per maatregel; een energieadviseur kan dit per woning doorrekenen.
Waarom verschilt de WOZ-waarde van Eduard Meijerslaan 71 van de verkoopwaarde?
De WOZ-waarde (€ 292.000, peildatum 2025) is een belastingwaarde op een vaste peildatum. De indicatieve verkoopwaarde van € 322.000 houdt ook rekening met recente verkopen en het aanbod in de buurt en ligt 10% hoger. Geen van beide is een taxatie.

Niets missen

Krijg nieuw aanbod in Tilburg als eerste

Pre-Funda · exclusief · als eerste

Weet als eerste wanneer woningen in Tilburg in verkoop gaan

Van de Reeshof tot het centrum: schrijf je gratis in voor nieuw Pre-Funda-aanbod in Tilburg. Je ontvangt bericht zodra een verkoopstart bekend is.

100% gratis Direct of wekelijks Met 1 klik uitschrijven
Activeer gratis Pre-Funda