Guido Gezellelaan 72

5051MG Goirle · De Groote AkkersNiet te koop

In één oogopslag

Kerncijfers

Met 115 m² is deze woning 18% kleiner dan het straatgemiddelde (141 m²) en 6 jaar nieuwer dan de Goirle-mediaan (1981).

WOZ-waarde
€ 373.000
Oppervlak
115 m²
Bouwjaar
1987
Type (afgeleid)
rijwoning
Energielabel
—
Perceel
155 m²

Is uw woning al klaar voor de verkoop?

Maak een paar foto’s, stel uw vragen en ontdek wat u nu al kunt doen om beter te verkopen — en wat u gerust kunt laten. Gratis, in 3 minuten.

Bijvoorbeeld:

  • “Moet ik mijn keuken nog opknappen voor de verkoop?”
  • “Is mijn woonkamer te vol voor de foto’s?”
  • “Wat levert meer op: schilderen of de tuin aanpakken?”
  • “Wat kan ik beter laten zoals het is?”
Start de gratis check

Wat is Guido Gezellelaan 72 waard?

Indicatieve waarde

€ 450.000

Onderkant range

€ 428.000

Bovenkant range

€ 473.000

De geschatte marktwaarde van Guido Gezellelaan 72 in Goirle ligt tussen € 428.000 en € 473.000, met een puntschatting van € 450.000. Deze indicatie combineert de geïndexeerde WOZ-waarde (€ 398.364 per 1 januari 2025) met de WOZ van 32 gelijke woningen in de Guido Gezellelaan en 8 vergelijkbare woningen in het aanbod in postcode 5051 (mediaan vraagprijs € 3.676 per m²). Vertrouwen: hoog.

Bandbreedte op basis van geïndexeerde WOZ-waarde en 8 vergelijkbare woningen in postcode 5051. Hoe rekenen wij?

WOZ-waarde (basis)€ 373.000 · peildatum 1 januari 2025
WOZ geïndexeerd naar nu€ 398.364 · factor 1.068 (cbs_pbk_q1_2026)
WOZ van gelijke woningen32 woningen in de Guido Gezellelaan
Vergelijkbaar aanbod8 woningen in postcode 5051
Mediaan prijs per m²€ 3.676/m²
Spreiding vergelijkbare verkopen (p25–p75)€ 414.237 – € 450.864
Weging in hybride waarde60% WOZ · 40% vergelijkbaar aanbod
Vertrouwen indicatiehoog

Bron: Waarderingskamer (WOZ), Kadaster, CBS prijsindex bestaande koopwoningen en actueel woningaanbod. Indicatie aanname conditie: goed (gemiddeld onderhouden, geen renovatie). Geen taxatie.

Verfijn met jouw onderhoudsstaat

Waardeontwikkeling & WOZ-historie

De historische WOZ-waarden en geregistreerde verkopen van Guido Gezellelaan 72. WOZ-waarden hebben een eigen peildatum en zijn niet hetzelfde als de actuele marktwaarde.

WOZ-historie

De WOZ-waarde per m² (€ 3.243) ligt 18% onder het straatgemiddelde (€ 3.949). Sinds 2014 is de waarde gestegen met 84%.

WOZ-ontwikkeling
€ 373.000
+83.7%

Bron: Waarderingskamer (WOZ).

Blijf op de hoogte van Guido Gezellelaan 72

Ontvang een seintje bij een geregistreerde koopsom in de straat, een nieuwe WOZ-waarde of een wijziging op dit adres.

Gratis · Alleen bij echte wijzigingen · Altijd met één klik af te melden

Woon je op Guido Gezellelaan 72?

Bevestig je adres en krijg je eigen woningoverzicht: waardeverloop, verkopen in de straat, belangstelling en energie.


Verdieping

Wat levert verduurzamen mij op voor Guido Gezellelaan 72?

Energielabel

Geen geregistreerd label bij EP-online. Bij verkoop laat de eigenaar een definitief label opstellen door een EP-adviseur.

Schil-Check

Klopt dit beeld van Guido Gezellelaan 72?

We schatten de staat op basis van bouwjaar 1987. Pas aan wat je weet; de pakketten rekenen direct mee. Alle bedragen zijn indicaties.

1 · Jouw woning nu

  • Zonnepanelen0

2 · Kies een verbeterpakket

De zwakste plekken eerst: beste verhouding tussen kosten en effect.

Zeker doen

  • Gevel/spouw isoleren€ 2.400
  • Vloer isoleren€ 2.800
  • Plat dak isoleren€ 1.900
  • Schuin dak isoleren€ 6.700
  • Ramen begane grond: HR++ glas€ 4.000
  • Ramen verdieping: HR++ glas€ 3.000

Optioneel

Subtotaal
€ 21.500 – € 30.300
ISDE-subsidie (indicatie)
− € 4.350
Totaal
€ 17.150 – € 25.950
NuStraks
EnergielabelDB
Energiekosten / jr€ 3.230€ 1.630
Gas / jr1.780 m³1.210 m³
Stroom / jr2.760 kWh2.760 kWh
Eigen opwek / jr0 kWh3.400 kWh
CO₂ / jr4.080 kg2.150 kg

Indicatie met een vereenvoudigd rekenmodel en gemiddelde prijzen (gas € 1,35/m³, stroom € 0,30/kWh). ISDE: volle tarieven bij twee of meer isolatiemaatregelen, anders de helft. Financieren kan bijvoorbeeld via het Nationaal Warmtefonds.

3 · Hoe wil je verder?

Betaald
Mijn Energieplan

Persoonlijk rapport voor dit adres

€ 14,95 € 59

Bestel Energieplan
Gratis
Begeleiding aanvragen

Eén partij helpt met advies, subsidie en uitvoering

Aanvraag € 0 · vrijblijvend

Uitvoering is niet gratis; kosten spreek je vooraf af met de partij.

Je score verbeterenD → B · € 17.150+
Verduurzamingsplan

Investering, besparing en waardestijging

Indicatie op basis van het bouwjaar (er is geen geregistreerd energielabel), het woonoppervlak en vergelijkbare woningen. De lokale specialist bepaalt het definitieve bedrag na een woningbezoek.

1

Wat wil je bereiken met je woning?

Kies eerst één wens — dan zie je direct wat dat voor Guido Gezellelaan 72 betekent.

2

Dit betekent het voor jouw woning

3

Hoe wil je verder?

Na je keuze: zelf inzicht met Mijn Energieplan, of gratis complete begeleiding aanvragen.

DA
startlabel geschat
Investering
€ 6.200 – € 12.400
vóór subsidie
Besparing
€ 690 – € 1.330
per jaar
Terugverdientijd
± 9,2 jaar
korter met ISDE-subsidie
Indicatieve waardestijging (Ecowaarde): +5–10% ≈ € 22.500 – € 45.000. Hoe werkt dit?

Labelsprong stap voor stap

Bekijk alle maatregelen, subsidies en de slimste volgorde

Alle maatregelen voor deze woning

MaatregelInvesteringBesparing/jrTerugverdientijdLabel
Spouwmuurisolatiein indicatie naar A€ 1.200 – € 2.400€ 240 – € 430± 5,4 jaar± 1 stap
Dakisolatiein indicatie naar A€ 2.500 – € 5.000€ 250 – € 500± 10 jaar± 1 stap
HR++/HR+++ glasin indicatie naar A€ 2.500 – € 5.000€ 200 – € 400± 12,5 jaar± 1 stap
Vloerisolatie€ 1.400 – € 3.400€ 190 – € 380± 8,4 jaar± 0.5 stap
Zonnepanelen€ 4.500 – € 9.000€ 800 – € 1.400± 6,1 jaar± 1 stap
Warmtepomp€ 5.000 – € 9.000€ 500 – € 900± 10 jaar± 1.5 stap
Thuisbatterij€ 4.000 – € 8.000€ 200 – € 600± 15 jaargeen labelstap

Begin hier: de slimste volgorde

Eerst de schil isoleren, dan zelf stroom opwekken, daarna pas de verwarming vervangen. Een goed geïsoleerde woning heeft een kleinere (goedkopere) warmtepomp nodig en houdt de opgewekte warmte vast.

1. Schil: isoleren
Spouwmuurisolatie · Dakisolatie · HR++/HR+++ glas · Vloerisolatie
2. Opwek: zelf stroom maken
Zonnepanelen · Thuisbatterij
3. Installatie: verwarmen
Warmtepomp

Bedragen zijn indicatieve marktschattingen voor vergelijkbare woningen, geen offerte. Werkelijke kosten, besparing en labelsprong volgen uit een opname en offerte ter plekke.

Laatst bijgewerkt: 13 oktober 2026

Guido Gezellelaan 72, 5051 MG Goirle: rijwoning, gebouwd in 1987, 115 m² woonoppervlak, 155 m² perceel.

Rijwoning (geschat), aan Guido Gezellelaan 72 in Goirle (5051MG), gebouwd in 1987. De woning heeft 115 m² woon­oppervlak en 155 m² perceel. De WOZ-waarde steeg van € 203.000 (2014) naar € 373.000 (2025), een toename van 84%. Gelegen in De Groote Akkers, een buurt met 72% koopwoningen en gemiddeld huishouden van 2,3 personen.

WOONT Woningwaarde

Wil je precies weten wat Guido Gezellelaan 72 waard is?

Modelwaarde met betrouwbaarheidsklasse, bandbreedte en recente Kadaster-verkopen uit de buurt. Binnen minuten, € 14,95 (normaal € 59).

Bekijk mijn woningwaarde

Verdieping

Lokale woonlasten

Je woonlasten bestaan naast je hypotheek ook uit heffingen, energie en verzekeringen.


Verdieping

Risico's & duurzaamheid

Het risico op wateroverlast is laag; het funderingsrisico is laag; het dak heeft een zonpotentieel van 2.168 kWh per jaar.

Funderingsrisico
Laag
Wateroverlast (T=1000)
0 cm
Bodemdaling
0 mm/jr
Hittestress (gevoel)
44 °C
Geschikt dakoppervlak
15 m²
Geschatte opbrengst
2.168 kWh/jr
Indicatieve besparing
≈ € 650/jr
CO₂-reductie
0.9 ton/jr
NZWO
Dakoriëntatie
W
250° vanaf noord
Schaduw
open

Onbelemmerde ligging — vrijwel geen schaduw.

Nokhoogte
8.4 m
Bouwlagen
3
Dakvorm
schuin dak
Bruto inhoud
372 m³

Bron: 3D BAG (TU Delft).


Verdieping

Beeld & locatie

Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.

Luchtfoto van Guido Gezellelaan 72

Luchtfoto van Guido Gezellelaan 72 (PDOK)
Luchtfoto · PDOK (25 cm)
Gebouwvorm
8 × 8 m
voetafdruk*
8.4 m
hoogte
schuin dak
dak

*Vierkante schatting uit oppervlak. Werkelijke vorm kan afwijken.

Donkere omtrek = gebouwomtrek (BAG-pand). Gestippelde lijn = kadastraal perceel. Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).

Kadastrale kaart van Guido Gezellelaan 72

De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Guido Gezellelaan 72 ligt op perceelnummer GLE01 (Goirle) A 2782 dat een oppervlakte heeft van 155 m².

Overzichtskaart van Guido Gezellelaan 72

Overzichtskaart met de positie van Guido Gezellelaan 72 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.


Verdieping

Buurt — De Groote Akkers

De Groote Akkers telt 1.880 inwoners en 72% koopwoningen. Gemiddelde afstand: supermarkt op 1,3 km, basisschool op 500 m, huisarts op 1,3 km.

Matig stedelijk · 1.075 adressen/km²

Inwoners
1.880
Gem. huishouden
2,3 pers.
% koopwoning
72,0%
% gezin met kind
37,2%
% eenpersoonshuish.
26,2%
% huurwoning
28,0%
Bouwjaar > 10 jr
100,0%
Gem. WOZ (CBS)
€ 408.000

Leeftijdsverdeling buurt

0–15
16,5%
15–25
9,8%
25–45
19,1%
45–65
28,7%
65+
25,5%

Inkomen & bestaanszekerheid

% laagste 40% (NL)
29,3%
Huishoudens in landelijke onderste 40%
% hoogste 20% (NL)
23,1%
Huishoudens in landelijke top 20%
Personen met bijstand
30

Voorzieningen in de buurt

Gemiddelde afstand vanaf een adres in deze buurt.

Huisartsenpraktijk
1,3 km
Supermarkt
1,3 km
Basisschool
500 m
Kinderdagverblijf
500 m

Bron: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024 (dataset 85984NED).

Gratis maandupdate

Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Guido Gezellelaan en omgeving

Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.


Verder verkennen

Vergelijkbare woningen in de buurt


Actueel

Wat er verandert rond dit adres

Veranderingen in de Guido Gezellelaan en op dit adres in de afgelopen 90 dagen.


Verder verkennen

Specialisten voor dit adres

Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.


Verder verkennen

Veelgestelde vragen over Guido Gezellelaan 72

Wat is de WOZ-waarde van Guido Gezellelaan 72?
De WOZ-waarde van Guido Gezellelaan 72 is € 373.000 (peildatum 2025). Dat komt neer op € 3.243 per m².
Hoe groot is Guido Gezellelaan 72?
Guido Gezellelaan 72 heeft een woon­oppervlak van 115 m² op een perceel van 155 m².
In welk jaar is Guido Gezellelaan 72 gebouwd?
Guido Gezellelaan 72 is gebouwd in 1987. Dat is 2 jaar ouder dan het gemiddelde in deze straat (1989).
Welk energielabel heeft Guido Gezellelaan 72?
Voor Guido Gezellelaan 72 is geen geregistreerd energielabel bekend in EP-Online. Een definitief label moet bij verkoop worden vastgesteld door een gecertificeerd adviseur.
In welke buurt ligt Guido Gezellelaan 72?
Guido Gezellelaan 72 ligt in de buurt De Groote Akkers in de wijk Wijk 03 De Groote Akkers in Goirle. Deze buurt bestaat voor 72% uit koopwoningen.
Wat is het overstromingsrisico van Guido Gezellelaan 72?
Volgens de Klimaateffectatlas heeft Guido Gezellelaan 72 in scenario's voor zware overstromingen geen of een verwaarloosbare waterstand.
Wat is de geschatte verkoopwaarde van Guido Gezellelaan 72?
De indicatieve verkoopwaarde van Guido Gezellelaan 72 ligt rond de € 450.000. De bandbreedte ligt tussen € 428.000 en € 473.000. De meest recente WOZ-waarde is € 373.000. Dit is geen taxatie; de werkelijke prijs hangt af van staat, vraag en aanbod.
Hoe heeft de waarde van Guido Gezellelaan 72 zich ontwikkeld?
De WOZ-waarde van Guido Gezellelaan 72 ging van € 203.000 (2014) naar € 373.000 (2025), een stijging van 84%.
Hoe kan ik Guido Gezellelaan 72 verduurzamen?
Voor Guido Gezellelaan 72 (bouwjaar 1987) liggen vooral aanvullende dak- en vloerisolatie en HR++-glas, zonnepanelen (dakpotentieel circa 2.168 kWh per jaar) voor de hand. Kosten, besparing en subsidies verschillen per maatregel; een energieadviseur kan dit per woning doorrekenen.
Is het dak van Guido Gezellelaan 72 geschikt voor zonnepanelen?
Het dak van Guido Gezellelaan 72 met een w georiënteerd dak kan naar schatting circa 2.168 kWh zonne-energie per jaar opwekken, goed voor circa 867 kg CO₂-besparing per jaar. De werkelijke opbrengst hangt af van schaduw, dakconstructie en het aantal panelen.
Hoeveel gemeentelijke belastingen betaal je voor Guido Gezellelaan 72?
Op basis van de WOZ-waarde van € 373.000 is de OZB voor de eigenaar indicatief € 388 per jaar (tarief 2026). Inclusief riool- en afvalstoffenheffing voor een meerpersoonshuishouden komt dit op circa € 848 per jaar (€ 71 per maand). De werkelijke aanslag kan afwijken.
Waarom verschilt de WOZ-waarde van Guido Gezellelaan 72 van de verkoopwaarde?
De WOZ-waarde (€ 373.000, peildatum 2025) is een belastingwaarde op een vaste peildatum. De indicatieve verkoopwaarde van € 450.000 houdt ook rekening met recente verkopen en het aanbod in de buurt en ligt 21% hoger. Geen van beide is een taxatie.
Heeft Guido Gezellelaan 72 een verhoogd funderings- of waterrisico?
Volgens KCAF en de Klimaateffectatlas geldt voor Guido Gezellelaan 72: het funderingsrisico is geclassificeerd als laag; het risico op wateroverlast bij hevige regen is laag. Dit is een gebiedsindicatie, geen bouwkundige keuring.

Niets missen

Krijg nieuw aanbod in Goirle als eerste

Pre-Funda · exclusief · als eerste

Pre-Funda: zie woningen in Goirle vóórdat ze te koop staan

Particulieren bieden hun woning eerst exclusief aan via TillyWoont. Schrijf je gratis in en ontvang nieuw aanbod als eerste — direct contact met de eigenaar, geen makelaar.

100% gratis Direct of wekelijks Met 1 klik uitschrijven
Activeer gratis Pre-Funda