Jac. van Vollenhovenstraat 38
5012AD Tilburg · Quirijnstok Zuid-OostNiet te koop
Kerncijfers
Met 124 m² is deze woning 21% kleiner dan het straatgemiddelde (157 m²).
Wat is Jac. van Vollenhovenstraat 38 waard?
Indicatieve waarde
€ 426.000
Onderkant range
€ 392.000
Bovenkant range
€ 461.000
De geschatte marktwaarde van Jac. van Vollenhovenstraat 38 in Tilburg ligt tussen € 392.000 en € 461.000, met een puntschatting van € 426.000. Deze indicatie combineert de geïndexeerde WOZ-waarde (€ 421.860 per 1 januari 2025) met 10 vergelijkbare woningen in het aanbod in Tilburg (mediaan vraagprijs € 3.392 per m²). Vertrouwen: hoog.
Bandbreedte op basis van geïndexeerde WOZ-waarde en 10 vergelijkbare woningen in Tilburg. Hoe rekenen wij?
| WOZ-waarde (basis) | € 395.000 · peildatum 1 januari 2025 |
|---|---|
| WOZ geïndexeerd naar nu | € 421.860 · factor 1.068 (cbs_pbk_q1_2026) |
| Vergelijkbaar aanbod | 10 woningen in Tilburg |
| Mediaan prijs per m² | € 3.392/m² |
| Spreiding vergelijkbare verkopen (p25–p75) | € 396.111 – € 435.261 |
| Weging in hybride waarde | 0% WOZ · 100% vergelijkbaar aanbod |
| Vertrouwen indicatie | hoog |
Bron: Waarderingskamer (WOZ), Kadaster, CBS prijsindex bestaande koopwoningen en actueel woningaanbod. Indicatie aanname conditie: goed (gemiddeld onderhouden, geen renovatie). Geen taxatie.
Verfijn met jouw onderhoudsstaat- Waarde met bandbreedte
- Betrouwbaarheid van de schatting
- Vergelijkbare verkopen in de buurt
Waardeontwikkeling & WOZ-historie
De historische WOZ-waarden en geregistreerde verkopen van Jac. van Vollenhovenstraat 38. WOZ-waarden hebben een eigen peildatum en zijn niet hetzelfde als de actuele marktwaarde.
WOZ-historie
De WOZ-waarde per m² (€ 3.185) ligt 10% onder het straatgemiddelde (€ 3.528). Sinds 2014 is de waarde gestegen met 99%.
Bron: Waarderingskamer (WOZ).
Wil je dit nauwkeuriger laten uitwerken?
Modelwaarde met betrouwbaarheidsklasse, bandbreedte en recente Kadaster-verkopen uit de buurt. € 14,95 (normaal € 59).
Wat levert verduurzamen mij op voor Jac. van Vollenhovenstraat 38?
Label A is gemiddeld voor woningen uit bouwperiode 1970-1980. Geldig tot 2035.
Energielabel
- Haalbaar label na maatregelen
- Kosten en subsidies per stap
- Besparing per jaar
Klopt dit beeld van Jac. van Vollenhovenstraat 38?
We schatten de staat op basis van bouwjaar 1972 en label A. Dak- en geveloppervlak zijn geschat uit het woonoppervlak. Pas aan wat je weet; de pakketten rekenen direct mee. Alle bedragen zijn indicaties.
1 · Jouw woning nu
- Zonnepanelen0
2 · Kies een verbeterpakket
De zwakste plekken eerst: beste verhouding tussen kosten en effect.
Zeker doen
- Gevel/spouw isoleren€ 2.500
- Vloer isoleren€ 3.000
- Plat dak isoleren€ 1.900
- Schuin dak isoleren€ 7.200
- Ramen begane grond: HR++ glas€ 4.000
- Ramen verdieping: HR++ glas€ 3.300
Optioneel
- Subtotaal
- € 22.400 – € 31.700
- ISDE-subsidie (indicatie)
- − € 4.650
- Totaal
- € 17.750 – € 27.050
| Nu | Straks | |
|---|---|---|
| Energielabel | A | A++++ |
| Energiekosten / jr | € 5.050 | € 1.730 |
| Gas / jr | 3.120 m³ | 1.280 m³ |
| Stroom / jr | 2.800 kWh | 2.800 kWh |
| Eigen opwek / jr | 0 kWh | 3.400 kWh |
| CO₂ / jr | 6.480 kg | 2.280 kg |
Indicatie met een vereenvoudigd rekenmodel en gemiddelde prijzen (gas € 1,35/m³, stroom € 0,30/kWh). ISDE: volle tarieven bij twee of meer isolatiemaatregelen, anders de helft. Financieren kan bijvoorbeeld via het Nationaal Warmtefonds.
3 · Hoe wil je verder?
Begeleiding aanvragen
Eén partij helpt met advies, subsidie en uitvoering
Aanvraag € 0 · vrijblijvend
Uitvoering is niet gratis; kosten spreek je vooraf af met de partij.
Investering, besparing en waardestijging
Indicatie op basis van het geregistreerde label A, het woonoppervlak en vergelijkbare woningen. De lokale specialist bepaalt het definitieve bedrag na een woningbezoek.
Wat wil je bereiken met je woning?
Kies eerst één wens — dan zie je direct wat dat voor Jac. van Vollenhovenstraat 38 betekent.
Dit betekent het voor jouw woning
Hoe wil je verder?
Na je keuze: zelf inzicht met Mijn Energieplan, of gratis complete begeleiding aanvragen.
Labelsprong stap voor stap
Bekijk alle maatregelen, subsidies en de slimste volgorde
Alle maatregelen voor deze woning
| Maatregel | Investering | Besparing/jr | Terugverdientijd | Label | |
|---|---|---|---|---|---|
| Spouwmuurisolatiein indicatie naar A+ | € 2.200 – € 4.000 | € 500 – € 800 | ± 4,8 jaar | ± 1 stap | |
Waarom bij deze woning: Woningen uit bouwjaar 1972 hebben vaak een ongeïsoleerde of matig geïsoleerde spouw. Subsidie (ISDE): €8 per m² (vanaf 10 m²) Alles over spouwmuurisolatie | |||||
| Dakisolatie | € 3.500 – € 7.000 | € 450 – € 800 | ± 8,4 jaar | ± 1 stap | |
Waarom bij deze woning: Via het dak gaat de meeste warmte verloren; bij bouwjaar 1972 is de isolatie vaak beperkt. Subsidie (ISDE): €30 per m² (binnen) / €38 per m² (buiten), vanaf 20 m² Alles over dakisolatie | |||||
| HR++/HR+++ glas | € 2.500 – € 5.000 | € 200 – € 450 | ± 11,5 jaar | ± 1 stap | |
Waarom bij deze woning: HR++ of triple glas vervangt enkel/dubbel glas en verhoogt het comfort direct. Subsidie (ISDE): €46/m² HR++ glas, €131/m² triple-glas Alles over hr++/hr+++ glas | |||||
| Vloerisolatie | € 1.600 – € 3.600 | € 210 – € 410 | ± 8,4 jaar | ± 0.5 stap | |
Waarom bij deze woning: Isolatie onder de vloer geeft warmere voeten en past goed bij een kruipruimte. Subsidie (ISDE): €8 per m² (vloer) / €11 per m² (bodem), vanaf 20 m² Alles over vloerisolatie | |||||
| Zonnepanelen | € 4.500 – € 9.000 | € 800 – € 1.400 | ± 6,1 jaar | ± 1 stap | |
Waarom bij deze woning: Een goed georiënteerd dak levert jaarlijks veel stroom op. Subsidie (ISDE): Geen ISDE-subsidie (sinds 2024) Alles over zonnepanelen | |||||
| Warmtepomp | € 6.500 – € 16.000 | € 600 – € 1.200 | ± 12,5 jaar | ± 1.5 stap | |
Waarom bij deze woning: Na isolatie kan een (hybride) warmtepomp het gasverbruik sterk verlagen. Subsidie (ISDE): €2.250–€3.750 (hybride) tot €7.000+ (all-electric, afhankelijk van vermogen) Alles over warmtepomp | |||||
| Thuisbatterij | € 4.000 – € 8.000 | € 200 – € 600 | ± 15 jaar | geen labelstap | |
Waarom bij deze woning: Slaat zonnestroom op voor eigen gebruik; vooral interessant met een dynamisch contract. Subsidie (ISDE): Geen ISDE-subsidie op thuisbatterijen Alles over thuisbatterij | |||||
Begin hier: de slimste volgorde
Eerst de schil isoleren, dan zelf stroom opwekken, daarna pas de verwarming vervangen. Een goed geïsoleerde woning heeft een kleinere (goedkopere) warmtepomp nodig en houdt de opgewekte warmte vast.
Bedragen zijn indicatieve marktschattingen voor vergelijkbare woningen, geen offerte. Werkelijke kosten, besparing en labelsprong volgen uit een opname en offerte ter plekke.
Woon je op Jac. van Vollenhovenstraat 38? Claim je woning gratis
Alleen voor bewoners, na bevestiging van je adres:
- Hoeveel mensen jouw woning bekeken, en hoeveel kopers een woning zoals de jouwe zoeken
- Je eigen woningdossier: bewaar alles van deze pagina en vul het aan met je verbouwingen
- Als je wilt: meldingen bij een nieuwe waarde-indicatie en woningen die te koop komen of verkocht zijn in je buurt
Indicatie nu: € 392.000 – € 461.000 · een schatting, geen taxatie
Blijf op de hoogte van Jac. van Vollenhovenstraat 38
Ontvang een seintje bij een geregistreerde koopsom in de straat, een nieuwe WOZ-waarde of een wijziging op dit adres.
Gratis · Alleen bij echte wijzigingen · Altijd met één klik af te melden
Laatst bijgewerkt: 22 oktober 2026
Jac. van Vollenhovenstraat 38, 5012 AD Tilburg: hoekwoning, gebouwd in 1972, 124 m² woonoppervlak.
Hoekwoning (geschat), aan Jac. van Vollenhovenstraat 38 in Tilburg (5012AD), gebouwd in 1972. De woning heeft 124 m² woonoppervlak. De WOZ-waarde steeg van € 199.000 (2014) naar € 395.000 (2025), een toename van 99%. Energielabel A is geldig tot 2035.
Lokale woonspecialisten voor dit adres
Alle woonspecialisten →Lokale woonlasten
Je woonlasten bestaan naast je hypotheek ook uit heffingen, energie en verzekeringen.
Beeld & locatie
Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.
Luchtfoto van Jac. van Vollenhovenstraat 38
*Vierkante schatting uit oppervlak. Werkelijke vorm kan afwijken.
Donkere omtrek = gebouwomtrek (BAG-pand). Gestippelde lijn = kadastraal perceel. Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).
Kadastrale kaart van Jac. van Vollenhovenstraat 38
De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.
Overzichtskaart van Jac. van Vollenhovenstraat 38
Overzichtskaart met de positie van Jac. van Vollenhovenstraat 38 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.
Buurt — Quirijnstok Zuid-Oost
Deze woning staat in de buurt Quirijnstok Zuid-Oost (wijk Quirijnstok) in Tilburg. Tilburg is een gemeente in Noord-Brabant met een mix van historische lintbebouwing, naoorlogse uitbreidingswijken en recent toegevoegde nieuwbouw. De woningmarkt in Tilburg kenmerkt zich door relatief veel grondgebonden woningen en een actieve doorstroming.
Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Jac. van Vollenhovenstraat en omgeving
Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.
Vergelijkbare woningen in de buurt
Wat er verandert rond dit adres
Veranderingen in de Jac. van Vollenhovenstraat en op dit adres in de afgelopen 90 dagen.
- Jac. van Vollenhovenstraat 3214 oktober 2026Nieuw te koop aangeboden
- Jac. van Vollenhovenstraat 2453 oktober 2026Nieuw te koop aangeboden
- Jac. van Vollenhovenstraat 381 januari 2026Nieuwe WOZ-waarde peiljaar 2025: +16,9% t.o.v. vorig jaar
Vergeleken met de straat
Met 124 m² is deze woning ongeveer even groot als de meeste woningen aan Jac. van Vollenhovenstraat (104–909 m²).
Bouwjaar 1972; aan Jac. van Vollenhovenstraat lopen de bouwjaren van 1931 tot 2018.
De geregistreerde energielabels aan Jac. van Vollenhovenstraat lopen van A+++ tot G, meestal A.
Op basis van 47 adressen in de straat. Bronnen: BAG en EP-online.
Specialisten voor dit adres
Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.
Veelgestelde vragen over Jac. van Vollenhovenstraat 38
- Wat is de WOZ-waarde van Jac. van Vollenhovenstraat 38?
- De WOZ-waarde van Jac. van Vollenhovenstraat 38 is € 395.000 (peildatum 2025). Dat komt neer op € 3.185 per m².
- Hoe groot is Jac. van Vollenhovenstraat 38?
- Jac. van Vollenhovenstraat 38 heeft een woonoppervlak van 124 m².
- In welk jaar is Jac. van Vollenhovenstraat 38 gebouwd?
- Jac. van Vollenhovenstraat 38 is gebouwd in 1972. Dat is 2 jaar ouder dan het gemiddelde in deze straat (1974).
- Welk energielabel heeft Jac. van Vollenhovenstraat 38?
- Jac. van Vollenhovenstraat 38 heeft energielabel A (geldig tot 2035).
- In welke buurt ligt Jac. van Vollenhovenstraat 38?
- Jac. van Vollenhovenstraat 38 ligt in de buurt Quirijnstok Zuid-Oost in de wijk Quirijnstok in Tilburg.
- Wat is de geschatte verkoopwaarde van Jac. van Vollenhovenstraat 38?
- De indicatieve verkoopwaarde van Jac. van Vollenhovenstraat 38 ligt rond de € 426.000. De bandbreedte ligt tussen € 392.000 en € 461.000. De meest recente WOZ-waarde is € 395.000. Dit is geen taxatie; de werkelijke prijs hangt af van staat, vraag en aanbod.
- Hoe heeft de waarde van Jac. van Vollenhovenstraat 38 zich ontwikkeld?
- De WOZ-waarde van Jac. van Vollenhovenstraat 38 ging van € 199.000 (2014) naar € 395.000 (2025), een stijging van 99%.
- Hoeveel stijgt de waarde van Jac. van Vollenhovenstraat 38 met een beter energielabel?
- Van label A naar A++ levert gemiddeld 1-3% waardestijging op; voor Jac. van Vollenhovenstraat 38 is dat indicatief € 4.500 tot € 13.000. De werkelijke stijging hangt af van de uitgevoerde maatregelen en de markt.
- Hoe kan ik Jac. van Vollenhovenstraat 38 verduurzamen?
- Voor Jac. van Vollenhovenstraat 38 (bouwjaar 1972) met label A liggen vooral na-isolatie van spouw, dak en vloer voor de hand. Kosten, besparing en subsidies verschillen per maatregel; een energieadviseur kan dit per woning doorrekenen.
- Waarom verschilt de WOZ-waarde van Jac. van Vollenhovenstraat 38 van de verkoopwaarde?
- De WOZ-waarde (€ 395.000, peildatum 2025) is een belastingwaarde op een vaste peildatum. De indicatieve verkoopwaarde van € 426.000 houdt ook rekening met recente verkopen en het aanbod in de buurt en ligt 8% hoger. Geen van beide is een taxatie.
- Hoe lang is het energielabel van Jac. van Vollenhovenstraat 38 nog geldig?
- Het geregistreerde label A van Jac. van Vollenhovenstraat 38 is geldig tot 12 juli 2035. Een energielabel is 10 jaar geldig; na verduurzaming kan een nieuw label een betere klasse opleveren.
Krijg nieuw aanbod in Tilburg als eerste
Weet als eerste wanneer woningen in Tilburg in verkoop gaan
Van de Reeshof tot het centrum: schrijf je gratis in voor nieuw Pre-Funda-aanbod in Tilburg. Je ontvangt bericht zodra een verkoopstart bekend is.