Jellinghausstraat 29
5048AZ Tilburg · Bedrijventerrein KraaivenNiet te koop
Kerncijfers
Met 1728 m² is deze woning 1611% groter dan het gemiddelde in Tilburg (101 m²).
Dit adres staat niet als woning geregistreerd
Volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG) heeft Jellinghausstraat 29 als gebruiksdoel bedrijfsruimte. Daarom berekenen we hier geen woningwaarde: er is geen WOZ-waarde voor een woning en vergelijkbare woningverkopen zeggen niets over dit adres. De bekende feiten over het pand staan wel op deze pagina.
Laatst bijgewerkt: 20 oktober 2026
Jellinghausstraat 29, 5048 AZ Tilburg: vrijstaand, gebouwd in 1980, 1728 m² woonoppervlak.
Vrijstaande woning (geschat), aan Jellinghausstraat 29 in Tilburg (5048AZ), gebouwd in 1980. De woning heeft 1728 m² woonoppervlak.
Beeld & locatie
Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.
Luchtfoto van Jellinghausstraat 29
*Vierkante schatting uit oppervlak. Werkelijke vorm kan afwijken.
Donkere omtrek = gebouwomtrek (BAG-pand). Gestippelde lijn = kadastraal perceel. Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).
Kadastrale kaart van Jellinghausstraat 29
De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.
Overzichtskaart van Jellinghausstraat 29
Overzichtskaart met de positie van Jellinghausstraat 29 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.
Buurt — Bedrijventerrein Kraaiven
Deze woning staat in de buurt Bedrijventerrein Kraaiven in Tilburg. Tilburg is een gemeente in Noord-Brabant met een mix van historische lintbebouwing, naoorlogse uitbreidingswijken en recent toegevoegde nieuwbouw. De woningmarkt in Tilburg kenmerkt zich door relatief veel grondgebonden woningen en een actieve doorstroming.
Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Jellinghausstraat en omgeving
Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.
Vergelijkbare woningen in de buurt
Vergeleken met de straat
Met 1.728 m² is deze woning groter dan de meeste woningen aan Jellinghausstraat (22–1.728 m²).
Bouwjaar 1980; aan Jellinghausstraat lopen de bouwjaren van 1978 tot 2025.
Op basis van 75 adressen in de straat. Bronnen: BAG en EP-online.
Specialisten voor dit adres
Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.
Veelgestelde vragen over Jellinghausstraat 29
- Hoe groot is Jellinghausstraat 29?
- Jellinghausstraat 29 heeft een woonoppervlak van 1728 m².
- In welk jaar is Jellinghausstraat 29 gebouwd?
- Jellinghausstraat 29 is gebouwd in 1980.
- Welk energielabel heeft Jellinghausstraat 29?
- Voor Jellinghausstraat 29 is geen geregistreerd energielabel bekend in EP-Online. Een definitief label moet bij verkoop worden vastgesteld door een gecertificeerd adviseur.
- In welke buurt ligt Jellinghausstraat 29?
- Jellinghausstraat 29 ligt in de buurt Bedrijventerrein Kraaiven in de wijk Bedrijventerrein Kraaiven in Tilburg.
- Hoe kan ik Jellinghausstraat 29 verduurzamen?
- Voor Jellinghausstraat 29 (bouwjaar 1980) liggen vooral aanvullende dak- en vloerisolatie en HR++-glas voor de hand. Kosten, besparing en subsidies verschillen per maatregel; een energieadviseur kan dit per woning doorrekenen.
Krijg nieuw aanbod in Tilburg als eerste
Weet als eerste wanneer woningen in Tilburg in verkoop gaan
Van de Reeshof tot het centrum: schrijf je gratis in voor nieuw Pre-Funda-aanbod in Tilburg. Je ontvangt bericht zodra een verkoopstart bekend is.