Jules Verneweg 7 a
5015BD Tilburg · Ind.terrein Loven ZuidNiet te koop
Kerncijfers
Met 645 m² is deze woning 539% groter dan het gemiddelde in Tilburg (101 m²) en 7 jaar ouder dan de Tilburg-mediaan (1975).
Dit adres staat niet als woning geregistreerd
Volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG) heeft Jules Verneweg 7 a als gebruiksdoel bedrijfsruimte. Daarom berekenen we hier geen woningwaarde: er is geen WOZ-waarde voor een woning en vergelijkbare woningverkopen zeggen niets over dit adres. De bekende feiten over het pand staan wel op deze pagina.
Laatst bijgewerkt: 23 oktober 2026
Jules Verneweg 7 a, 5015 BD Tilburg: gebouwd in 1968, 645 m² woonoppervlak.
Woning, aan Jules Verneweg 7 a in Tilburg (5015BD), gebouwd in 1968. De woning heeft 645 m² woonoppervlak.
Beeld & locatie
Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.
Luchtfoto van Jules Verneweg 7 a
Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).
Kadastrale kaart van Jules Verneweg 7 a
De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.
Overzichtskaart van Jules Verneweg 7 a
Overzichtskaart met de positie van Jules Verneweg 7 a en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.
Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Jules Verneweg en omgeving
Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.
Vergelijkbare woningen in de buurt
Vergeleken met de straat
Met 645 m² is deze woning groter dan de meeste woningen aan Jules Verneweg (42–1.811 m²).
Bouwjaar 1968; aan Jules Verneweg lopen de bouwjaren van 1963 tot 2014.
Op basis van 89 adressen in de straat. Bronnen: BAG en EP-online.
Specialisten voor dit adres
Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.
Veelgestelde vragen over Jules Verneweg 7 a
- Hoe groot is Jules Verneweg 7 a?
- Jules Verneweg 7 a heeft een woonoppervlak van 645 m².
- In welk jaar is Jules Verneweg 7 a gebouwd?
- Jules Verneweg 7 a is gebouwd in 1968.
- Welk energielabel heeft Jules Verneweg 7 a?
- Voor Jules Verneweg 7 a is geen geregistreerd energielabel bekend in EP-Online. Een definitief label moet bij verkoop worden vastgesteld door een gecertificeerd adviseur.
- In welke buurt ligt Jules Verneweg 7 a?
- Jules Verneweg 7 a ligt in de buurt Ind.terrein Loven Zuid in de wijk Ind.terrein Loven in Tilburg.
- Hoe kan ik Jules Verneweg 7 a verduurzamen?
- Voor Jules Verneweg 7 a (bouwjaar 1968) liggen vooral na-isolatie van spouw, dak en vloer voor de hand. Kosten, besparing en subsidies verschillen per maatregel; een energieadviseur kan dit per woning doorrekenen.
Krijg nieuw aanbod in Tilburg als eerste
Weet als eerste wanneer woningen in Tilburg in verkoop gaan
Van de Reeshof tot het centrum: schrijf je gratis in voor nieuw Pre-Funda-aanbod in Tilburg. Je ontvangt bericht zodra een verkoopstart bekend is.