Leharstraat 109

5011KB Tilburg · Heikant OostNiet te koop

In één oogopslag

Kerncijfers

Met 61 m² is deze woning 56% kleiner dan het straatgemiddelde (140 m²) en 7 jaar ouder dan de Tilburg-mediaan (1976).

WOZ-waarde
—
Oppervlak
61 m²
Bouwjaar
1969
Type (afgeleid)
2-onder-1-kap
Energielabel
—

Dit adres staat niet als woning geregistreerd

Volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG) heeft Leharstraat 109 als gebruiksdoel winkelruimte. Daarom berekenen we hier geen woningwaarde: er is geen WOZ-waarde voor een woning en vergelijkbare woningverkopen zeggen niets over dit adres. De bekende feiten over het pand staan wel op deze pagina.

Laatst bijgewerkt: 21 oktober 2026

Leharstraat 109, 5011 KB Tilburg: 2-onder-1-kap, gebouwd in 1969, 61 m² woonoppervlak.

2-onder-1-kap-woning (geschat), aan Leharstraat 109 in Tilburg (5011KB), gebouwd in 1969. De woning heeft 61 m² woon­oppervlak.


Verdieping

Beeld & locatie

Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.

Luchtfoto van Leharstraat 109

Luchtfoto van Leharstraat 109 (PDOK)
Luchtfoto · PDOK (25 cm)
Gebouwvorm
9 × 9 m
voetafdruk*
3.0 m
hoogte
schuin
dak

*Vierkante schatting uit oppervlak. Werkelijke vorm kan afwijken.

Donkere omtrek = gebouwomtrek (BAG-pand). Gestippelde lijn = kadastraal perceel. Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).

Kadastrale kaart van Leharstraat 109

De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.

Overzichtskaart van Leharstraat 109

Overzichtskaart met de positie van Leharstraat 109 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.


Verdieping

Buurt — Heikant Oost

Deze woning staat in de buurt Heikant Oost (wijk Heikant) in Tilburg. Tilburg is een gemeente in Noord-Brabant met een mix van historische lintbebouwing, naoorlogse uitbreidingswijken en recent toegevoegde nieuwbouw. De woningmarkt in Tilburg kenmerkt zich door relatief veel grondgebonden woningen en een actieve doorstroming.

Aantal woningen
582
Gem. WOZ-waarde
—
Bron: Waarderingskamer
WOZ per m²
—
Gratis maandupdate

Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Leharstraat en omgeving

Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.


Verder verkennen

Vergelijkbare woningen in de buurt

Vergeleken met de straat

Met 61 m² is deze woning kleiner dan de meeste woningen aan Leharstraat (50–1.049 m²).

Bouwjaar 1969; aan Leharstraat lopen de bouwjaren van 1905 tot 2024.

De geregistreerde energielabels aan Leharstraat lopen van A tot G, meestal C.

Op basis van 124 adressen in de straat. Bronnen: BAG en EP-online.


Verder verkennen

Specialisten voor dit adres

Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.


Verder verkennen

Veelgestelde vragen over Leharstraat 109

Hoe groot is Leharstraat 109?
Leharstraat 109 heeft een woon­oppervlak van 61 m².
In welk jaar is Leharstraat 109 gebouwd?
Leharstraat 109 is gebouwd in 1969. Dat is 22 jaar nieuwer dan het gemiddelde in deze straat (1947).
Welk energielabel heeft Leharstraat 109?
Voor Leharstraat 109 is geen geregistreerd energielabel bekend in EP-Online. Een definitief label moet bij verkoop worden vastgesteld door een gecertificeerd adviseur.
In welke buurt ligt Leharstraat 109?
Leharstraat 109 ligt in de buurt Heikant Oost in de wijk Heikant in Tilburg.
Hoe kan ik Leharstraat 109 verduurzamen?
Voor Leharstraat 109 (bouwjaar 1969) liggen vooral na-isolatie van spouw, dak en vloer voor de hand. Kosten, besparing en subsidies verschillen per maatregel; een energieadviseur kan dit per woning doorrekenen.

Niets missen

Krijg nieuw aanbod in Tilburg als eerste

Pre-Funda · exclusief · als eerste

Pre-Funda: zie woningen in Tilburg vóórdat ze te koop staan

Particulieren bieden hun woning eerst exclusief aan via TillyWoont. Schrijf je gratis in en ontvang nieuw aanbod als eerste — direct contact met de eigenaar, geen makelaar.

100% gratis Direct of wekelijks Met 1 klik uitschrijven
Activeer gratis Pre-Funda