Orionstraat 55
5015BR Tilburg · Ind.terrein Loven NoordNiet te koop
Kerncijfers
5 jaar ouder dan de Tilburg-mediaan (1975).
Dit adres staat niet als woning geregistreerd
Volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG) heeft Orionstraat 55 als gebruiksdoel bedrijfsruimte. Daarom berekenen we hier geen woningwaarde: er is geen WOZ-waarde voor een woning en vergelijkbare woningverkopen zeggen niets over dit adres. De bekende feiten over het pand staan wel op deze pagina.
Laatst bijgewerkt: 24 oktober 2026
Orionstraat 55, 5015 BR Tilburg: vrijstaand, gebouwd in 1970.
Vrijstaande woning (geschat), aan Orionstraat 55 in Tilburg (5015BR), gebouwd in 1970.
Beeld & locatie
Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.
Luchtfoto van Orionstraat 55
*Vierkante schatting uit oppervlak. Werkelijke vorm kan afwijken.
Donkere omtrek = gebouwomtrek (BAG-pand). Gestippelde lijn = kadastraal perceel. Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).
Kadastrale kaart van Orionstraat 55
De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.
Overzichtskaart van Orionstraat 55
Overzichtskaart met de positie van Orionstraat 55 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.
Buurt — Ind.terrein Loven Noord
Deze woning staat in de buurt Ind.terrein Loven Noord (wijk Ind.terrein Loven) in Tilburg. Tilburg is een gemeente in Noord-Brabant met een mix van historische lintbebouwing, naoorlogse uitbreidingswijken en recent toegevoegde nieuwbouw. De woningmarkt in Tilburg kenmerkt zich door relatief veel grondgebonden woningen en een actieve doorstroming.
Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Orionstraat en omgeving
Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.
Vergelijkbare woningen in de buurt
Vergeleken met de straat
Bouwjaar 1970; aan Orionstraat lopen de bouwjaren van 1967 tot 2015.
Op basis van 11 adressen in de straat. Bronnen: BAG en EP-online.
Specialisten voor dit adres
Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.
Veelgestelde vragen over Orionstraat 55
- In welk jaar is Orionstraat 55 gebouwd?
- Orionstraat 55 is gebouwd in 1970.
- Welk energielabel heeft Orionstraat 55?
- Voor Orionstraat 55 is geen geregistreerd energielabel bekend in EP-Online. Een definitief label moet bij verkoop worden vastgesteld door een gecertificeerd adviseur.
- In welke buurt ligt Orionstraat 55?
- Orionstraat 55 ligt in de buurt Ind.terrein Loven Noord in de wijk Ind.terrein Loven in Tilburg.
- Hoe kan ik Orionstraat 55 verduurzamen?
- Voor Orionstraat 55 (bouwjaar 1970) liggen vooral na-isolatie van spouw, dak en vloer voor de hand. Kosten, besparing en subsidies verschillen per maatregel; een energieadviseur kan dit per woning doorrekenen.
Krijg nieuw aanbod in Tilburg als eerste
Weet als eerste wanneer woningen in Tilburg in verkoop gaan
Van de Reeshof tot het centrum: schrijf je gratis in voor nieuw Pre-Funda-aanbod in Tilburg. Je ontvangt bericht zodra een verkoopstart bekend is.