Piet van Haarenstraat 15

5022CR Tilburg · LandbouwbuurtNiet te koop

In één oogopslag

Kerncijfers

Met 78 m² is deze woning 13% kleiner dan het straatgemiddelde (90 m²) en 21 jaar ouder dan de Tilburg-mediaan (1977).

WOZ-waarde
—
Oppervlak
78 m²
Bouwjaar
1956
Type (afgeleid)
rijwoning
Energielabel
—

Is uw woning al klaar voor de verkoop?

Maak een paar foto’s, stel uw vragen en ontdek wat u nu al kunt doen om beter te verkopen — en wat u gerust kunt laten. Gratis, in 3 minuten.

Bijvoorbeeld:

  • “Moet ik mijn keuken nog opknappen voor de verkoop?”
  • “Is mijn woonkamer te vol voor de foto’s?”
  • “Wat levert meer op: schilderen of de tuin aanpakken?”
  • “Wat kan ik beter laten zoals het is?”
Start de gratis check

Wat is Piet van Haarenstraat 15 waard?

Indicatieve waarde

€ 299.000

Onderkant range

€ 275.000

Bovenkant range

€ 323.000

De geschatte marktwaarde van Piet van Haarenstraat 15 in Tilburg ligt tussen € 275.000 en € 323.000, met een puntschatting van € 299.000. Voor dit adres is geen WOZ-waarde beschikbaar; de indicatie is berekend uit 10 vergelijkbare woningen in Tilburg (mediaan € 3.899 per m²), gecorrigeerd voor oppervlak, bouwjaar, type en energielabel. Vertrouwen: hoog.

Bandbreedte op basis van 10 vergelijkbare woningen in Tilburg (geen WOZ-waarde bekend). Hoe rekenen wij?

WOZ-waardeNiet bekend voor dit adres
Vergelijkbaar aanbod10 woningen in Tilburg
Mediaan prijs per m²€ 3.899/m²
Spreiding vergelijkbare verkopen (p25–p75)€ 274.529 – € 311.977
Weging in hybride waarde0% WOZ · 100% vergelijkbaar aanbod
Vertrouwen indicatiehoog

Bron: Waarderingskamer (WOZ), Kadaster, CBS prijsindex bestaande koopwoningen en actueel woningaanbod. Indicatie aanname conditie: goed (gemiddeld onderhouden, geen renovatie). Geen taxatie.

Verfijn met jouw onderhoudsstaat

Blijf op de hoogte van Piet van Haarenstraat 15

Ontvang een seintje bij een geregistreerde koopsom in de straat, een nieuwe WOZ-waarde of een wijziging op dit adres.

Gratis · Alleen bij echte wijzigingen · Altijd met één klik af te melden

Woon je op Piet van Haarenstraat 15?

Bevestig je adres en krijg je eigen woningoverzicht: waardeverloop, verkopen in de straat, belangstelling en energie.


Verdieping

Wat levert verduurzamen mij op voor Piet van Haarenstraat 15?

Verduurzamingsplan

Investering, besparing en waardestijging

Indicatie op basis van het bouwjaar (er is geen geregistreerd energielabel), het woonoppervlak en vergelijkbare woningen. De lokale specialist bepaalt het definitieve bedrag na een woningbezoek.

1

Wat wil je bereiken met je woning?

Kies eerst één wens — dan zie je direct wat dat voor Piet van Haarenstraat 15 betekent.

2

Dit betekent het voor jouw woning

3

Hoe wil je verder?

Na je keuze: zelf inzicht met Mijn Energieplan, of gratis complete begeleiding aanvragen.

EA
startlabel geschat
Investering
€ 12.100 – € 26.800
vóór subsidie
Besparing
€ 1.710 – € 3.140
per jaar
Terugverdientijd
± 8 jaar
korter met ISDE-subsidie
Indicatieve waardestijging (Ecowaarde): +6–10% ≈ € 18.000 – € 30.000. Hoe werkt dit?

Labelsprong stap voor stap

Bekijk alle maatregelen, subsidies en de slimste volgorde

Alle maatregelen voor deze woning

MaatregelInvesteringBesparing/jrTerugverdientijdLabel
Spouwmuurisolatiein indicatie naar A€ 1.500 – € 3.000€ 350 – € 600± 4,7 jaar± 1 stap
Dakisolatiein indicatie naar A€ 3.500 – € 7.000€ 400 – € 750± 9,1 jaar± 1 stap
HR++/HR+++ glasin indicatie naar A€ 2.600 – € 7.800€ 160 – € 390± 18,9 jaar± 1 stap
Vloerisolatie€ 1.800 – € 3.500€ 300 – € 550± 6,2 jaar± 0.5 stap
Zonnepanelenin indicatie naar A€ 4.500 – € 9.000€ 800 – € 1.400± 6,1 jaar± 1 stap
Warmtepomp€ 6.500 – € 16.000€ 600 – € 1.200± 12,5 jaar± 1.5 stap
Thuisbatterij€ 4.000 – € 8.000€ 200 – € 600± 15 jaargeen labelstap

Begin hier: de slimste volgorde

Eerst de schil isoleren, dan zelf stroom opwekken, daarna pas de verwarming vervangen. Een goed geïsoleerde woning heeft een kleinere (goedkopere) warmtepomp nodig en houdt de opgewekte warmte vast.

1. Schil: isoleren
Spouwmuurisolatie · Dakisolatie · HR++/HR+++ glas · Vloerisolatie
2. Opwek: zelf stroom maken
Zonnepanelen · Thuisbatterij
3. Installatie: verwarmen
Warmtepomp

Bedragen zijn indicatieve marktschattingen voor vergelijkbare woningen, geen offerte. Werkelijke kosten, besparing en labelsprong volgen uit een opname en offerte ter plekke.

Laatst bijgewerkt: 13 oktober 2026

Piet van Haarenstraat 15, 5022 CR Tilburg: rijwoning, gebouwd in 1956, 78 m² woonoppervlak.

Rijwoning (geschat), aan Piet van Haarenstraat 15 in Tilburg (5022CR), gebouwd in 1956. De woning heeft 78 m² woon­oppervlak.

WOONT Woningwaarde

Wil je precies weten wat Piet van Haarenstraat 15 waard is?

Modelwaarde met betrouwbaarheidsklasse, bandbreedte en recente Kadaster-verkopen uit de buurt. Binnen minuten, € 14,95 (normaal € 59).

Bekijk mijn woningwaarde

Verdieping

Lokale woonlasten

Je woonlasten bestaan naast je hypotheek ook uit heffingen, energie en verzekeringen.


Verdieping

Beeld & locatie

Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.

Luchtfoto van Piet van Haarenstraat 15

Luchtfoto van Piet van Haarenstraat 15 (PDOK)
Luchtfoto · PDOK (25 cm)
Gebouwvorm
6 × 6 m
voetafdruk*
3.0 m
hoogte
schuin
dak

*Vierkante schatting uit oppervlak. Werkelijke vorm kan afwijken.

Donkere omtrek = gebouwomtrek (BAG-pand). Gestippelde lijn = kadastraal perceel. Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).

Kadastrale kaart van Piet van Haarenstraat 15

De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.

Overzichtskaart van Piet van Haarenstraat 15

Overzichtskaart met de positie van Piet van Haarenstraat 15 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.


Verdieping

Buurt — Landbouwbuurt

Deze woning staat in de buurt Landbouwbuurt (wijk Groenewoud) in Tilburg. Tilburg is een gemeente in Noord-Brabant met een mix van historische lintbebouwing, naoorlogse uitbreidingswijken en recent toegevoegde nieuwbouw. De woningmarkt in Tilburg kenmerkt zich door relatief veel grondgebonden woningen en een actieve doorstroming.

Aantal woningen
401
Gem. WOZ-waarde
€ 286.900
Peildatum 1 januari 2025
WOZ per m²
€ 3.072
Gratis maandupdate

Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Piet van Haarenstraat en omgeving

Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.


Verder verkennen

Vergelijkbare woningen in de buurt


Verder verkennen

Specialisten voor dit adres

Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.


Verder verkennen

Veelgestelde vragen over Piet van Haarenstraat 15

Hoe groot is Piet van Haarenstraat 15?
Piet van Haarenstraat 15 heeft een woon­oppervlak van 78 m².
In welk jaar is Piet van Haarenstraat 15 gebouwd?
Piet van Haarenstraat 15 is gebouwd in 1956. Dat is 0 jaar nieuwer dan het gemiddelde in deze straat (1956).
Welk energielabel heeft Piet van Haarenstraat 15?
Voor Piet van Haarenstraat 15 is geen geregistreerd energielabel bekend in EP-Online. Een definitief label moet bij verkoop worden vastgesteld door een gecertificeerd adviseur.
In welke buurt ligt Piet van Haarenstraat 15?
Piet van Haarenstraat 15 ligt in de buurt Landbouwbuurt in de wijk Groenewoud in Tilburg.
Wat is de geschatte verkoopwaarde van Piet van Haarenstraat 15?
De indicatieve verkoopwaarde van Piet van Haarenstraat 15 ligt rond de € 299.000. De bandbreedte ligt tussen € 275.000 en € 323.000. Dit is geen taxatie; de werkelijke prijs hangt af van staat, vraag en aanbod.
Hoe kan ik Piet van Haarenstraat 15 verduurzamen?
Voor Piet van Haarenstraat 15 (bouwjaar 1956) liggen vooral na-isolatie van spouw, dak en vloer voor de hand. Kosten, besparing en subsidies verschillen per maatregel; een energieadviseur kan dit per woning doorrekenen.

Niets missen

Krijg nieuw aanbod in Tilburg als eerste

Pre-Funda · exclusief · als eerste

Pre-Funda: zie woningen in Tilburg vóórdat ze te koop staan

Particulieren bieden hun woning eerst exclusief aan via TillyWoont. Schrijf je gratis in en ontvang nieuw aanbod als eerste — direct contact met de eigenaar, geen makelaar.

100% gratis Direct of wekelijks Met 1 klik uitschrijven
Activeer gratis Pre-Funda