Pieter de Hooghlaan 24
5056CM Berkel-Enschot · EikenboschNiet te koop
Kerncijfers
Basisfeiten van Pieter de Hooghlaan 24 in Berkel-Enschot uit de BAG (Kadaster), WOZ-registratie en EP-online.
Dit adres staat niet als woning geregistreerd
Volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG) heeft Pieter de Hooghlaan 24 als gebruiksdoel adres. Daarom berekenen we hier geen woningwaarde: er is geen WOZ-waarde voor een woning en vergelijkbare woningverkopen zeggen niets over dit adres. De bekende feiten over het pand staan wel op deze pagina.
Laatst bijgewerkt: 15 oktober 2026
Pieter de Hooghlaan 24, 5056 CM Berkel-Enschot.
Woning, aan Pieter de Hooghlaan 24 in Berkel-Enschot (5056CM). Energielabel C is geldig tot 2027.
Beeld & locatie
Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.
Luchtfoto van Pieter de Hooghlaan 24
Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).
Kadastrale kaart van Pieter de Hooghlaan 24
De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.
Overzichtskaart van Pieter de Hooghlaan 24
Overzichtskaart met de positie van Pieter de Hooghlaan 24 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.
Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Pieter de Hooghlaan en omgeving
Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.
Vergelijkbare woningen in de buurt
Vergeleken met de straat
De geregistreerde energielabels aan Pieter de Hooghlaan lopen van A tot E, meestal C.
Op basis van 28 adressen in de straat. Bronnen: BAG en EP-online.
Specialisten voor dit adres
Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.
Veelgestelde vragen over Pieter de Hooghlaan 24
- Welk energielabel heeft Pieter de Hooghlaan 24?
- Pieter de Hooghlaan 24 heeft energielabel C (geldig tot 2027).
- In welke buurt ligt Pieter de Hooghlaan 24?
- Pieter de Hooghlaan 24 ligt in de buurt Eikenbosch in de wijk Berkel-Enschot in Berkel-Enschot.
- Hoeveel stijgt de waarde van Pieter de Hooghlaan 24 met een beter energielabel?
- Van label C naar A levert gemiddeld 3-6% waardestijging op. De werkelijke stijging hangt af van de uitgevoerde maatregelen en de markt.
- Hoe kan ik Pieter de Hooghlaan 24 verduurzamen?
- Voor Pieter de Hooghlaan 24 met label C liggen vooral een (hybride) warmtepomp voor de hand. Kosten, besparing en subsidies verschillen per maatregel; een energieadviseur kan dit per woning doorrekenen.
- Hoe lang is het energielabel van Pieter de Hooghlaan 24 nog geldig?
- Het geregistreerde label C van Pieter de Hooghlaan 24 is geldig tot 28 november 2027. Een energielabel is 10 jaar geldig; na verduurzaming kan een nieuw label een betere klasse opleveren.
Krijg nieuw aanbod in Berkel-Enschot als eerste
Weet als eerste wanneer woningen in Berkel-Enschot in verkoop gaan
Van de Reeshof tot het centrum: schrijf je gratis in voor nieuw Pre-Funda-aanbod in Tilburg. Je ontvangt bericht zodra een verkoopstart bekend is.