Polluxstraat 51

5047RA Tilburg · Bedrijventerrein Vossenberg West INiet te koop

In één oogopslag

Kerncijfers

Met 671 m² is deze woning 571% groter dan het gemiddelde in Tilburg (100 m²) en 32 jaar nieuwer dan de Tilburg-mediaan (1976).

WOZ-waarde
—
Oppervlak
671 m²
Bouwjaar
2008
Type (afgeleid)
vrijstaand
Energielabel
—

Dit adres staat niet als woning geregistreerd

Volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG) heeft Polluxstraat 51 als gebruiksdoel bedrijfsruimte. Daarom berekenen we hier geen woningwaarde: er is geen WOZ-waarde voor een woning en vergelijkbare woningverkopen zeggen niets over dit adres. De bekende feiten over het pand staan wel op deze pagina.

Laatst bijgewerkt: 20 oktober 2026

Polluxstraat 51, 5047 RA Tilburg: vrijstaand, gebouwd in 2008, 671 m² woonoppervlak.

Vrijstaande woning (geschat), aan Polluxstraat 51 in Tilburg (5047RA), gebouwd in 2008. De woning heeft 671 m² woon­oppervlak.


Verdieping

Beeld & locatie

Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.

Luchtfoto van Polluxstraat 51

Luchtfoto van Polluxstraat 51 (PDOK)
Luchtfoto · PDOK (25 cm)
Gebouwvorm
26 × 26 m
voetafdruk*
3.0 m
hoogte
schuin
dak

*Vierkante schatting uit oppervlak. Werkelijke vorm kan afwijken.

Donkere omtrek = gebouwomtrek (BAG-pand). Gestippelde lijn = kadastraal perceel. Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).

Kadastrale kaart van Polluxstraat 51

De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.

Overzichtskaart van Polluxstraat 51

Overzichtskaart met de positie van Polluxstraat 51 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.

Gratis maandupdate

Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Polluxstraat en omgeving

Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.


Verder verkennen

Vergelijkbare woningen in de buurt

Vergeleken met de straat

Met 671 m² is deze woning kleiner dan de meeste woningen aan Polluxstraat (115–1.873 m²).

Bouwjaar 2008; aan Polluxstraat lopen de bouwjaren van 2002 tot 2026.

Op basis van 33 adressen in de straat. Bronnen: BAG en EP-online.


Verder verkennen

Specialisten voor dit adres

Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.


Verder verkennen

Veelgestelde vragen over Polluxstraat 51

Hoe groot is Polluxstraat 51?
Polluxstraat 51 heeft een woon­oppervlak van 671 m².
In welk jaar is Polluxstraat 51 gebouwd?
Polluxstraat 51 is gebouwd in 2008.
Welk energielabel heeft Polluxstraat 51?
Voor Polluxstraat 51 is geen geregistreerd energielabel bekend in EP-Online. Een definitief label moet bij verkoop worden vastgesteld door een gecertificeerd adviseur.
In welke buurt ligt Polluxstraat 51?
Polluxstraat 51 ligt in de buurt Bedrijventerrein Vossenberg West I in de wijk Bedrijventerrein Vossenberg in Tilburg.

Niets missen

Krijg nieuw aanbod in Tilburg als eerste

Pre-Funda · exclusief · als eerste

Pre-Funda: zie woningen in Tilburg vóórdat ze te koop staan

Particulieren bieden hun woning eerst exclusief aan via TillyWoont. Schrijf je gratis in en ontvang nieuw aanbod als eerste — direct contact met de eigenaar, geen makelaar.

100% gratis Direct of wekelijks Met 1 klik uitschrijven
Activeer gratis Pre-Funda