Erasmuslaan 23
5056TG Berkel-Enschot · EikenboschNiet te koop
Kerncijfers
Basisfeiten van Erasmuslaan 23 in Berkel-Enschot uit de BAG (Kadaster), WOZ-registratie en EP-online.
Dit adres staat niet als woning geregistreerd
Volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG) heeft Erasmuslaan 23 als gebruiksdoel adres. Daarom berekenen we hier geen woningwaarde: er is geen WOZ-waarde voor een woning en vergelijkbare woningverkopen zeggen niets over dit adres. De bekende feiten over het pand staan wel op deze pagina.
Laatst bijgewerkt: 9 oktober 2026
Erasmuslaan 23, 5056 TG Berkel-Enschot.
Woning, aan Erasmuslaan 23 in Berkel-Enschot (5056TG).
Beeld & locatie
Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.
Luchtfoto van Erasmuslaan 23
Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).
Kadastrale kaart van Erasmuslaan 23
De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.
Overzichtskaart van Erasmuslaan 23
Overzichtskaart met de positie van Erasmuslaan 23 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.
Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Erasmuslaan en omgeving
Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.
Vergelijkbare woningen in de buurt
Specialisten voor dit adres
Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.
Veelgestelde vragen over Erasmuslaan 23
- Welk energielabel heeft Erasmuslaan 23?
- Voor Erasmuslaan 23 is geen geregistreerd energielabel bekend in EP-Online. Een definitief label moet bij verkoop worden vastgesteld door een gecertificeerd adviseur.
- In welke buurt ligt Erasmuslaan 23?
- Erasmuslaan 23 ligt in de buurt Eikenbosch in de wijk Berkel-Enschot in Berkel-Enschot.
Krijg nieuw aanbod in Berkel-Enschot als eerste
Pre-Funda: zie woningen in Berkel-Enschot vóórdat ze te koop staan
Particulieren bieden hun woning eerst exclusief aan via TillyWoont. Schrijf je gratis in en ontvang nieuw aanbod als eerste — direct contact met de eigenaar, geen makelaar.