Sint Janstraat 61
5046EE Tilburg · Sint PietersparkNiet te koop
Kerncijfers
36 jaar nieuwer dan de Tilburg-mediaan (1977).
Is uw woning al klaar voor de verkoop?
Maak een paar foto’s, stel uw vragen en ontdek wat u nu al kunt doen om beter te verkopen — en wat u gerust kunt laten. Gratis, in 3 minuten.
Bijvoorbeeld:
- “Moet ik mijn keuken nog opknappen voor de verkoop?”
- “Is mijn woonkamer te vol voor de foto’s?”
- “Wat levert meer op: schilderen of de tuin aanpakken?”
- “Wat kan ik beter laten zoals het is?”
Wat is Sint Janstraat 61 waard?
Indicatieve waarde
€ 464.000
Onderkant range
€ 427.000
Bovenkant range
€ 501.000
De geschatte marktwaarde van Sint Janstraat 61 in Tilburg ligt tussen € 427.000 en € 501.000, met een puntschatting van € 464.000. Voor dit adres is geen WOZ-waarde beschikbaar; de indicatie is berekend uit 9 vergelijkbare woningen in Tilburg (mediaan € 4.156 per m²), gecorrigeerd voor oppervlak, bouwjaar, type en energielabel. Vertrouwen: hoog.
Bandbreedte op basis van 9 vergelijkbare woningen in Tilburg (geen WOZ-waarde bekend). Hoe rekenen wij?
| WOZ-waarde | Niet bekend voor dit adres |
|---|---|
| Vergelijkbaar aanbod | 9 woningen in Tilburg |
| Mediaan prijs per m² | € 4.156/m² |
| Spreiding vergelijkbare verkopen (p25–p75) | € 434.910 – € 501.832 |
| Weging in hybride waarde | 0% WOZ · 100% vergelijkbaar aanbod |
| Vertrouwen indicatie | hoog |
Bron: Waarderingskamer (WOZ), Kadaster, CBS prijsindex bestaande koopwoningen en actueel woningaanbod. Indicatie aanname conditie: goed (gemiddeld onderhouden, geen renovatie). Geen taxatie.
Verfijn met jouw onderhoudsstaatBlijf op de hoogte van Sint Janstraat 61
Ontvang een seintje bij een geregistreerde koopsom in de straat, een nieuwe WOZ-waarde of een wijziging op dit adres.
Gratis · Alleen bij echte wijzigingen · Altijd met één klik af te melden
Woon je op Sint Janstraat 61?
Bevestig je adres en krijg je eigen woningoverzicht: waardeverloop, verkopen in de straat, belangstelling en energie.
Wat levert verduurzamen mij op voor Sint Janstraat 61?
Label A is gemiddeld voor woningen uit bouwperiode 2010-2020. Geldig tot 2028.
Energielabel
Investering, besparing en waardestijging
Indicatie op basis van het geregistreerde label A, het woonoppervlak en vergelijkbare woningen. De lokale specialist bepaalt het definitieve bedrag na een woningbezoek.
Wat wil je bereiken met je woning?
Kies eerst één wens — dan zie je direct wat dat voor Sint Janstraat 61 betekent.
Dit betekent het voor jouw woning
Hoe wil je verder?
Na je keuze: zelf inzicht met Mijn Energieplan, of gratis complete begeleiding aanvragen.
Labelsprong stap voor stap
Bekijk alle maatregelen, subsidies en de slimste volgorde
Alle maatregelen voor deze woning
| Maatregel | Investering | Besparing/jr | Terugverdientijd | Label | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zonnepanelenin indicatie naar A+ | € 3.000 – € 6.000 | € 600 – € 1.000 | ± 5,6 jaar | ± 1 stap | |
Waarom bij deze woning: Een goed georiënteerd dak levert jaarlijks veel stroom op. Subsidie (ISDE): Geen ISDE-subsidie (sinds 2024) Alles over zonnepanelen | |||||
| Warmtepomp | € 6.500 – € 16.000 | € 600 – € 1.200 | ± 12,5 jaar | ± 1.5 stap | |
Waarom bij deze woning: Na isolatie kan een (hybride) warmtepomp het gasverbruik sterk verlagen. Subsidie (ISDE): €2.250–€3.750 (hybride) tot €7.000+ (all-electric, afhankelijk van vermogen) Alles over warmtepomp | |||||
| Thuisbatterij | € 3.500 – € 7.000 | € 200 – € 500 | ± 15 jaar | geen labelstap | |
Waarom bij deze woning: Slaat zonnestroom op voor eigen gebruik; vooral interessant met een dynamisch contract. Subsidie (ISDE): Geen ISDE-subsidie op thuisbatterijen Alles over thuisbatterij | |||||
Begin hier: de slimste volgorde
Eerst de schil isoleren, dan zelf stroom opwekken, daarna pas de verwarming vervangen. Een goed geïsoleerde woning heeft een kleinere (goedkopere) warmtepomp nodig en houdt de opgewekte warmte vast.
Bedragen zijn indicatieve marktschattingen voor vergelijkbare woningen, geen offerte. Werkelijke kosten, besparing en labelsprong volgen uit een opname en offerte ter plekke.
Laatst bijgewerkt: 20 oktober 2026
Sint Janstraat 61, 5046 EE Tilburg: appartement, gebouwd in 2013, 109 m² woonoppervlak.
Appartement (geschat), aan Sint Janstraat 61 in Tilburg (5046EE), gebouwd in 2013. De woning heeft 109 m² woonoppervlak. Energielabel A is geldig tot 2028.
Wil je precies weten wat Sint Janstraat 61 waard is?
Modelwaarde met betrouwbaarheidsklasse, bandbreedte en recente Kadaster-verkopen uit de buurt. Binnen minuten, € 14,95 (normaal € 59).
Lokale woonlasten
Je woonlasten bestaan naast je hypotheek ook uit heffingen, energie en verzekeringen.
Beeld & locatie
Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.
Luchtfoto van Sint Janstraat 61
*Vierkante schatting uit oppervlak. Werkelijke vorm kan afwijken.
Donkere omtrek = gebouwomtrek (BAG-pand). Gestippelde lijn = kadastraal perceel. Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).
Kadastrale kaart van Sint Janstraat 61
De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.
Overzichtskaart van Sint Janstraat 61
Overzichtskaart met de positie van Sint Janstraat 61 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.
Buurt — Sint Pieterspark
Deze woning staat in de buurt Sint Pieterspark (wijk Groeseind-Hoefstraat) in Tilburg. Tilburg is een gemeente in Noord-Brabant met een mix van historische lintbebouwing, naoorlogse uitbreidingswijken en recent toegevoegde nieuwbouw. De woningmarkt in Tilburg kenmerkt zich door relatief veel grondgebonden woningen en een actieve doorstroming.
Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Sint Janstraat en omgeving
Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.
Vergelijkbare woningen in de buurt
Specialisten voor dit adres
Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.
Veelgestelde vragen over Sint Janstraat 61
- Hoe groot is Sint Janstraat 61?
- Sint Janstraat 61 heeft een woonoppervlak van 109 m².
- In welk jaar is Sint Janstraat 61 gebouwd?
- Sint Janstraat 61 is gebouwd in 2013. Dat is 59 jaar nieuwer dan het gemiddelde in deze straat (1954).
- Welk energielabel heeft Sint Janstraat 61?
- Sint Janstraat 61 heeft energielabel A (geldig tot 2028).
- In welke buurt ligt Sint Janstraat 61?
- Sint Janstraat 61 ligt in de buurt Sint Pieterspark in de wijk Groeseind-Hoefstraat in Tilburg.
- Wat is de geschatte verkoopwaarde van Sint Janstraat 61?
- De indicatieve verkoopwaarde van Sint Janstraat 61 ligt rond de € 464.000. De bandbreedte ligt tussen € 427.000 en € 501.000. Dit is geen taxatie; de werkelijke prijs hangt af van staat, vraag en aanbod.
- Hoeveel stijgt de waarde van Sint Janstraat 61 met een beter energielabel?
- Van label A naar A++ levert gemiddeld 1-3% waardestijging op; voor Sint Janstraat 61 is dat indicatief € 4.500 tot € 14.000. De werkelijke stijging hangt af van de uitgevoerde maatregelen en de markt.
- Hoe lang is het energielabel van Sint Janstraat 61 nog geldig?
- Het geregistreerde label A van Sint Janstraat 61 is geldig tot 10 januari 2028. Een energielabel is 10 jaar geldig; na verduurzaming kan een nieuw label een betere klasse opleveren.
Krijg nieuw aanbod in Tilburg als eerste
Pre-Funda: zie woningen in Tilburg vóórdat ze te koop staan
Particulieren bieden hun woning eerst exclusief aan via TillyWoont. Schrijf je gratis in en ontvang nieuw aanbod als eerste — direct contact met de eigenaar, geen makelaar.