Pastoor Sprangersstraat 19

5051TH Goirle · GeestelijkenNiet te koop

In één oogopslag

Kerncijfers

Met 172 m² is deze woning 34% groter dan het straatgemiddelde (128 m²) en 14 jaar ouder dan de Goirle-mediaan (1981).

WOZ-waarde
€ 527.000
Oppervlak
172 m²
Bouwjaar
1967
Type (afgeleid)
rijwoning
Slaapkamers (geschat)
5
Energielabel
—
Perceel
288 m²

Is uw woning al klaar voor de verkoop?

Maak een paar foto’s, stel uw vragen en ontdek wat u nu al kunt doen om beter te verkopen — en wat u gerust kunt laten. Gratis, in 3 minuten.

Bijvoorbeeld:

  • “Moet ik mijn keuken nog opknappen voor de verkoop?”
  • “Is mijn woonkamer te vol voor de foto’s?”
  • “Wat levert meer op: schilderen of de tuin aanpakken?”
  • “Wat kan ik beter laten zoals het is?”
Start de gratis check

Wat is Pastoor Sprangersstraat 19 waard?

Indicatieve waarde

€ 613.000

Onderkant range

€ 582.000

Bovenkant range

€ 644.000

De geschatte marktwaarde van Pastoor Sprangersstraat 19 in Goirle ligt tussen € 582.000 en € 644.000, met een puntschatting van € 613.000. Deze indicatie combineert de geïndexeerde WOZ-waarde (€ 562.836 per 1 januari 2025) met de WOZ van 105 gelijke woningen in postcode 5051 en 9 vergelijkbare woningen in het aanbod in postcode 5051 (mediaan vraagprijs € 3.611 per m²). Vertrouwen: gemiddeld.

Bandbreedte op basis van geïndexeerde WOZ-waarde en 9 vergelijkbare woningen in postcode 5051. Hoe rekenen wij?

WOZ-waarde (basis)€ 527.000 · peildatum 1 januari 2025
WOZ geïndexeerd naar nu€ 562.836 · factor 1.068 (cbs_pbk_q1_2026)
WOZ van gelijke woningen105 woningen in postcode 5051
Vergelijkbaar aanbod9 woningen in postcode 5051
Mediaan prijs per m²€ 3.611/m²
Spreiding vergelijkbare verkopen (p25–p75)€ 535.472 – € 680.659
Weging in hybride waarde70% WOZ · 30% vergelijkbaar aanbod
Vertrouwen indicatiegemiddeld

Bron: Waarderingskamer (WOZ), Kadaster, CBS prijsindex bestaande koopwoningen en actueel woningaanbod. Indicatie aanname conditie: goed (gemiddeld onderhouden, geen renovatie). Geen taxatie.

Verfijn met jouw onderhoudsstaat

Waardeontwikkeling & WOZ-historie

De historische WOZ-waarden en geregistreerde verkopen van Pastoor Sprangersstraat 19. WOZ-waarden hebben een eigen peildatum en zijn niet hetzelfde als de actuele marktwaarde.

WOZ-historie

De WOZ-waarde per m² (€ 3.064) ligt 26% onder het straatgemiddelde (€ 4.148). Sinds 2014 is de waarde gestegen met 101%.

WOZ-ontwikkeling
€ 527.000
+101.1%

Bron: Waarderingskamer (WOZ).

Blijf op de hoogte van Pastoor Sprangersstraat 19

Ontvang een seintje bij een geregistreerde koopsom in de straat, een nieuwe WOZ-waarde of een wijziging op dit adres.

Gratis · Alleen bij echte wijzigingen · Altijd met één klik af te melden

Woon je op Pastoor Sprangersstraat 19?

Bevestig je adres en krijg je eigen woningoverzicht: waardeverloop, verkopen in de straat, belangstelling en energie.


Verdieping

Wat levert verduurzamen mij op voor Pastoor Sprangersstraat 19?

Energielabel

Geen geregistreerd label bij EP-online. Bij verkoop laat de eigenaar een definitief label opstellen door een EP-adviseur.

Schil-Check

Klopt dit beeld van Pastoor Sprangersstraat 19?

We schatten de staat op basis van bouwjaar 1967. Pas aan wat je weet; de pakketten rekenen direct mee. Alle bedragen zijn indicaties.

1 · Jouw woning nu

  • Zonnepanelen0

2 · Kies een verbeterpakket

De zwakste plekken eerst: beste verhouding tussen kosten en effect.

Zeker doen

  • Gevel/spouw isoleren€ 3.400
  • Vloer isoleren€ 3.900
  • Plat dak isoleren€ 2.500
  • Schuin dak isoleren€ 9.800
  • Ramen begane grond: HR++ glas€ 5.600
  • Ramen verdieping: HR++ glas€ 4.600

Optioneel

Subtotaal
€ 29.200 – € 41.200
ISDE-subsidie (indicatie)
− € 6.450
Totaal
€ 22.750 – € 34.750
NuStraks
EnergielabelEA
Energiekosten / jr€ 6.630€ 2.270
Gas / jr4.250 m³1.680 m³
Stroom / jr2.990 kWh2.990 kWh
Eigen opwek / jr0 kWh3.400 kWh
CO₂ / jr8.550 kg2.990 kg

Indicatie met een vereenvoudigd rekenmodel en gemiddelde prijzen (gas € 1,35/m³, stroom € 0,30/kWh). ISDE: volle tarieven bij twee of meer isolatiemaatregelen, anders de helft. Financieren kan bijvoorbeeld via het Nationaal Warmtefonds.

3 · Hoe wil je verder?

Betaald
Mijn Energieplan

Persoonlijk rapport voor dit adres

€ 14,95 € 59

Bestel Energieplan
Gratis
Begeleiding aanvragen

Eén partij helpt met advies, subsidie en uitvoering

Aanvraag € 0 · vrijblijvend

Uitvoering is niet gratis; kosten spreek je vooraf af met de partij.

Je score verbeterenE → A · € 22.750+
Verduurzamingsplan

Investering, besparing en waardestijging

Indicatie op basis van het bouwjaar (er is geen geregistreerd energielabel), het woonoppervlak en vergelijkbare woningen. De lokale specialist bepaalt het definitieve bedrag na een woningbezoek.

1

Wat wil je bereiken met je woning?

Kies eerst één wens — dan zie je direct wat dat voor Pastoor Sprangersstraat 19 betekent.

2

Dit betekent het voor jouw woning

3

Hoe wil je verder?

Na je keuze: zelf inzicht met Mijn Energieplan, of gratis complete begeleiding aanvragen.

EA
startlabel geschat
Investering
€ 12.000 – € 24.000
vóór subsidie
Besparing
€ 1.750 – € 3.200
per jaar
Terugverdientijd
± 7,3 jaar
korter met ISDE-subsidie
Indicatieve waardestijging (Ecowaarde): +6–10% ≈ € 37.000 – € 61.500. Hoe werkt dit?

Labelsprong stap voor stap

Bekijk alle maatregelen, subsidies en de slimste volgorde

Alle maatregelen voor deze woning

MaatregelInvesteringBesparing/jrTerugverdientijdLabel
Spouwmuurisolatiein indicatie naar A€ 1.500 – € 3.000€ 350 – € 600± 4,7 jaar± 1 stap
Dakisolatiein indicatie naar A€ 3.500 – € 7.000€ 400 – € 750± 9,1 jaar± 1 stap
HR++/HR+++ glasin indicatie naar A€ 2.500 – € 5.000€ 200 – € 450± 11,5 jaar± 1 stap
Vloerisolatie€ 2.200 – € 5.000€ 290 – € 570± 8,4 jaar± 0.5 stap
Zonnepanelenin indicatie naar A€ 4.500 – € 9.000€ 800 – € 1.400± 6,1 jaar± 1 stap
Warmtepomp€ 6.500 – € 16.000€ 600 – € 1.200± 12,5 jaar± 1.5 stap
Thuisbatterij€ 4.000 – € 8.000€ 200 – € 600± 15 jaargeen labelstap

Begin hier: de slimste volgorde

Eerst de schil isoleren, dan zelf stroom opwekken, daarna pas de verwarming vervangen. Een goed geïsoleerde woning heeft een kleinere (goedkopere) warmtepomp nodig en houdt de opgewekte warmte vast.

1. Schil: isoleren
Spouwmuurisolatie · Dakisolatie · HR++/HR+++ glas · Vloerisolatie
2. Opwek: zelf stroom maken
Zonnepanelen · Thuisbatterij
3. Installatie: verwarmen
Warmtepomp

Bedragen zijn indicatieve marktschattingen voor vergelijkbare woningen, geen offerte. Werkelijke kosten, besparing en labelsprong volgen uit een opname en offerte ter plekke.

Laatst bijgewerkt: 13 oktober 2026

Pastoor Sprangersstraat 19, 5051 TH Goirle: rijwoning, gebouwd in 1967, 172 m² woonoppervlak, 288 m² perceel.

Rijwoning (geschat), aan Pastoor Sprangersstraat 19 in Goirle (5051TH), gebouwd in 1967. De woning heeft 172 m² woon­oppervlak en 288 m² perceel. De WOZ-waarde steeg van € 262.000 (2014) naar € 527.000 (2025), een toename van 101%. Gelegen in Geestelijken, een buurt met 65% koopwoningen en gemiddeld huishouden van 2,1 personen.

WOONT Woningwaarde

Wil je precies weten wat Pastoor Sprangersstraat 19 waard is?

Modelwaarde met betrouwbaarheidsklasse, bandbreedte en recente Kadaster-verkopen uit de buurt. Binnen minuten, € 14,95 (normaal € 59).

Bekijk mijn woningwaarde

Verdieping

Lokale woonlasten

Je woonlasten bestaan naast je hypotheek ook uit heffingen, energie en verzekeringen.


Verdieping

Risico's & duurzaamheid

Het risico op wateroverlast is laag; het funderingsrisico is laag-midden; het dak heeft een zonpotentieel van 3.910 kWh per jaar.

Funderingsrisico
Laag-midden
Wateroverlast (T=1000)
0 cm
Bodemdaling
0 mm/jr
Hittestress (gevoel)
45 °C
Geschikt dakoppervlak
23 m²
Geschatte opbrengst
3.910 kWh/jr
Indicatieve besparing
≈ € 1.173/jr
CO₂-reductie
1.6 ton/jr
NZWO
Dakoriëntatie
Z
186° vanaf noord
Schaduw
open

Onbelemmerde ligging — vrijwel geen schaduw.

Nokhoogte
8 m
Bouwlagen
3
Dakvorm
schuin dak
Bruto inhoud
608 m³

Bron: 3D BAG (TU Delft).


Verdieping

Beeld & locatie

Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.

Luchtfoto van Pastoor Sprangersstraat 19

Luchtfoto van Pastoor Sprangersstraat 19 (PDOK)
Luchtfoto · PDOK (25 cm)
Gebouwvorm
12 × 12 m
voetafdruk*
8.0 m
hoogte
schuin dak
dak

*Vierkante schatting uit oppervlak. Werkelijke vorm kan afwijken.

Donkere omtrek = gebouwomtrek (BAG-pand). Gestippelde lijn = kadastraal perceel. Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).

Kadastrale kaart van Pastoor Sprangersstraat 19

De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Pastoor Sprangersstraat 19 ligt op perceelnummer GLE01 (Goirle) E 2004 dat een oppervlakte heeft van 288 m².

Overzichtskaart van Pastoor Sprangersstraat 19

Overzichtskaart met de positie van Pastoor Sprangersstraat 19 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.


Verdieping

Buurt — Geestelijken

Geestelijken telt 730 inwoners en 65% koopwoningen. Gemiddelde afstand: supermarkt op 400 m, basisschool op 800 m, huisarts op 1,2 km.

Sterk stedelijk · 1.663 adressen/km²

Inwoners
730
Gem. huishouden
2,1 pers.
% koopwoning
65,0%
% gezin met kind
31,9%
% eenpersoonshuish.
34,8%
% huurwoning
35,0%
Bouwjaar > 10 jr
100,0%
Gem. WOZ (CBS)
€ 373.000

Leeftijdsverdeling buurt

0–15
15,1%
15–25
9,6%
25–45
21,9%
45–65
26,0%
65+
28,1%

Inkomen & bestaanszekerheid

% laagste 40% (NL)
38,0%
Huishoudens in landelijke onderste 40%
% hoogste 20% (NL)
14,2%
Huishoudens in landelijke top 20%
Personen met bijstand
10

Voorzieningen in de buurt

Gemiddelde afstand vanaf een adres in deze buurt.

Huisartsenpraktijk
1,2 km
Supermarkt
400 m
Basisschool
800 m
Kinderdagverblijf
300 m

Bron: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024 (dataset 85984NED).

Gratis maandupdate

Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Pastoor Sprangersstraat en omgeving

Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.


Verder verkennen

Vergelijkbare woningen in de buurt


Actueel

Wat er verandert rond dit adres

Veranderingen in de Pastoor Sprangersstraat en op dit adres in de afgelopen 90 dagen.

  • Pastoor Sprangersstraat 3
    Nieuw te koop aangeboden
    2 oktober 2026
  • Pastoor Sprangersstraat 19
    Nieuwe WOZ-waarde peiljaar 2025: +10% t.o.v. vorig jaar
    1 januari 2026

Verder verkennen

Specialisten voor dit adres

Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.


Verder verkennen

Veelgestelde vragen over Pastoor Sprangersstraat 19

Wat is de WOZ-waarde van Pastoor Sprangersstraat 19?
De WOZ-waarde van Pastoor Sprangersstraat 19 is € 527.000 (peildatum 2025). Dat komt neer op € 3.064 per m².
Hoe groot is Pastoor Sprangersstraat 19?
Pastoor Sprangersstraat 19 heeft een woon­oppervlak van 172 m² op een perceel van 288 m².
In welk jaar is Pastoor Sprangersstraat 19 gebouwd?
Pastoor Sprangersstraat 19 is gebouwd in 1967. Dat is 0 jaar nieuwer dan het gemiddelde in deze straat (1967).
Welk energielabel heeft Pastoor Sprangersstraat 19?
Voor Pastoor Sprangersstraat 19 is geen geregistreerd energielabel bekend in EP-Online. Een definitief label moet bij verkoop worden vastgesteld door een gecertificeerd adviseur.
In welke buurt ligt Pastoor Sprangersstraat 19?
Pastoor Sprangersstraat 19 ligt in de buurt Geestelijken in de wijk Wijk 11 Hoogeind in Goirle. Deze buurt bestaat voor 65% uit koopwoningen.
Wat is het overstromingsrisico van Pastoor Sprangersstraat 19?
Volgens de Klimaateffectatlas heeft Pastoor Sprangersstraat 19 in scenario's voor zware overstromingen geen of een verwaarloosbare waterstand.
Wat is de geschatte verkoopwaarde van Pastoor Sprangersstraat 19?
De indicatieve verkoopwaarde van Pastoor Sprangersstraat 19 ligt rond de € 613.000. De bandbreedte ligt tussen € 582.000 en € 644.000. De meest recente WOZ-waarde is € 527.000. Dit is geen taxatie; de werkelijke prijs hangt af van staat, vraag en aanbod.
Hoe heeft de waarde van Pastoor Sprangersstraat 19 zich ontwikkeld?
De WOZ-waarde van Pastoor Sprangersstraat 19 ging van € 262.000 (2014) naar € 527.000 (2025), een stijging van 101%.
Hoe kan ik Pastoor Sprangersstraat 19 verduurzamen?
Voor Pastoor Sprangersstraat 19 (bouwjaar 1967) liggen vooral na-isolatie van spouw, dak en vloer, zonnepanelen (dakpotentieel circa 3.910 kWh per jaar) voor de hand. Kosten, besparing en subsidies verschillen per maatregel; een energieadviseur kan dit per woning doorrekenen.
Is het dak van Pastoor Sprangersstraat 19 geschikt voor zonnepanelen?
Het dak van Pastoor Sprangersstraat 19 met een z georiënteerd dak kan naar schatting circa 3.910 kWh zonne-energie per jaar opwekken, goed voor circa 1.564 kg CO₂-besparing per jaar. De werkelijke opbrengst hangt af van schaduw, dakconstructie en het aantal panelen.
Hoeveel gemeentelijke belastingen betaal je voor Pastoor Sprangersstraat 19?
Op basis van de WOZ-waarde van € 527.000 is de OZB voor de eigenaar indicatief € 548 per jaar (tarief 2026). Inclusief riool- en afvalstoffenheffing voor een meerpersoonshuishouden komt dit op circa € 1.008 per jaar (€ 84 per maand). De werkelijke aanslag kan afwijken.
Waarom verschilt de WOZ-waarde van Pastoor Sprangersstraat 19 van de verkoopwaarde?
De WOZ-waarde (€ 527.000, peildatum 2025) is een belastingwaarde op een vaste peildatum. De indicatieve verkoopwaarde van € 613.000 houdt ook rekening met recente verkopen en het aanbod in de buurt en ligt 16% hoger. Geen van beide is een taxatie.
Heeft Pastoor Sprangersstraat 19 een verhoogd funderings- of waterrisico?
Volgens KCAF en de Klimaateffectatlas geldt voor Pastoor Sprangersstraat 19: het funderingsrisico is geclassificeerd als laag-midden; het risico op wateroverlast bij hevige regen is laag. Dit is een gebiedsindicatie, geen bouwkundige keuring.

Niets missen

Krijg nieuw aanbod in Goirle als eerste

Pre-Funda · exclusief · als eerste

Pre-Funda: zie woningen in Goirle vóórdat ze te koop staan

Particulieren bieden hun woning eerst exclusief aan via TillyWoont. Schrijf je gratis in en ontvang nieuw aanbod als eerste — direct contact met de eigenaar, geen makelaar.

100% gratis Direct of wekelijks Met 1 klik uitschrijven
Activeer gratis Pre-Funda